Kendi Robotunu Kendin Yap Kitabını Arıyorum

Başlatan Elif Zemzem, 14 Ağustos 2015, 23:20:37

Elif Zemzem

Arkadaşlar konu bu başlıkla ilgili değil ama forumda yeniyim, affınıza sığınarak bişey danışacağım. Serkan Ayyıldız'ın Kendi Robotunu Kendin Yap isimli uygulamalı kitabı vardı bende dönem başından beri fakat cdsini kaybettim, sizce ne yapabilirim? Tavsiyeniz ne olur? Mail atsam bi tane daha yollarlar mı ki? Ya da aranızda bu kitabı kullanan var mı, biryerlerden uygulamalı anlatımı bulabilir miyim?

tekosis

bir e-posta gönderip şansınızı deneyin. bir şey kaybetmezsiniz.
İlim ilim bilmektir, ilim kendin bilmektir, sen kendin bilmezsin, bu nice okumaktır.

polleme

Altaskitap.com sitesine bakın, bir ara web sitelerinden indirilebiliyordu. Yoksa da bir şekilde gönderirler. Bulamazsanız ben size verebilirim.

overlok

@polleme'nin dediği gibi Altaş kitabın sitesine bakın, indirme bağlantısı vardı diye hatırlıyorum bende.
Hanımların dikkatine, overlok makinesi ayağınıza geldi!

Elif Zemzem

Teşekkür ederim arkadaşlar, hallettim cd işini :)

quarko

Kitabın kendi sitesindeki indirme bağlantısı kaldırılmış. Eğer cd içerisindeki dosyaların boyutu çok değilse bir upload sitesine ekleyip linkini paylaşırsanız, daha sonra ihtiyacı olanlarda istifade edebilir.
"Aslanlar kendi hikayelerini yazmadıkça, avcıların kahramanlık hikayelerini dinlemek zorundayız."