EYLÜL AYI FUARLARI-ETKİNLİKLERİ LİSTEM (güncellenebilir)

Başlatan elekTRofizikci, 02 Eylül 2015, 23:48:04

elekTRofizikci

EYLÜL AYI ETKİNLİKLERİ...

Yeniden merhaba... 2 aylık bir tatilin sonunda tekrar birlikteyiz. Yeni teknolojilerin görücüye çıktığı, genel ve teknik kültürümüzü artırdığımız fuar mevsimi başladı. İnşallah kısmet oldukça fırsat buldukça ziyaret edecek, gördüklerimi sizlerle paylaşacağım.  Çalışmalarımı anlık olarak facebook sayfamdan daha hızlı takip edebilirsiniz. Ayrıca benim görmediğim etkinlikler varsa bana iletebilirsiniz. Sonradan öğrendiğim etkinlikleri de alt kısımlara mesaj olarak ekleyeceğim.
Görüşmek üzere, sağlıcakla kalınız.

http://elektrofizikci.com/?page_id=1786

"elektrofizikci" adıyla facebook sayfamdan, web sitemden, youtube kanalımdan, twitterden, hotmail adresimden ve Linkedin den takip edebilirsiniz. Elektrik Elektronik ve Makine üzerine fuarlar, söküm videoları, kendin yap ürünleri, teknik denemeler, robot yarışları bu sitede www.elektrofizikci.com

ahmet_zxc

fuar merkezinde 2. el oto satış günleri ni ilk defa duyuyorum..

nedir bu daha önce giden oldumu?

uygun fiyata oto bulunur mu. ilk gün mü gitmek lazım vs vs bilen varmı

elekTRofizikci

haberlerde 10.000 tl den basladigini soyledi. 10 milyon euro ya kadar varmis :)
"elektrofizikci" adıyla facebook sayfamdan, web sitemden, youtube kanalımdan, twitterden, hotmail adresimden ve Linkedin den takip edebilirsiniz. Elektrik Elektronik ve Makine üzerine fuarlar, söküm videoları, kendin yap ürünleri, teknik denemeler, robot yarışları bu sitede www.elektrofizikci.com

ahmet_zxc

yani ben fuarda stant açmak için ne yapmam gerektiğini biliyorum ama;

arabamı alıp gidip orda satmak için ne yapmam lazım.. yada oraya kimler araba getirecek. ciddi bir kampanya olacakmı mesela? nasıl öğrenebiliriz