office 365 alıcam da bişey sormak istiyorum

Başlatan magnetron, 21 Kasım 2015, 11:44:14

magnetron

merhaba forum ,

mikrosoft office alıcam ama

paketin kendisini almak yerine ( 800 tl )

office 365 alsam mı diye düşünüyorum

aylık 15 TL diyor sitesinde

sormak istediğim ; office 365 alırsam internetten mi çalışıyor ?
yani office uygulaması bilgisayara kuruluyor mu kurulmuyor mu ?
o zaman İnternet yavaşken çalışmıyor mu ?
iş için kullanıcam hangisini alayım

teşekkür

diot

t2

Open office b.. gibi çalışmakta, bazı dosyaları bozuk göstermekte.

mehmet

Olan olmuştur,
olacak olan da olmuştur.
Olacak bir şey yoktur.
---------------------------------------------
http://www.mehmetbilgi.net.tr

Abdullahtekin

Office 365 yıllık almıstım. Normal office den farkı yok kurulumda.

8051-ARM

engerex

Az önce Yandex Disk kullanırken Word, Excel, PowerPoint desteği geldiğini gördüm. Oluşturup, düzenleyebiliyorsunuz. Yaptıklarınız Yandex Disk'e otomatik kaydoluyor. Üstelik bu destek Microsoft tarafından sağlandığı için görüntüleme problemi olduğunu da sanmıyorum. Hatta bildiğin Office 365. Lisans, ücret bilgisi ile de karşılaşmadım. İnternet olduğu sürece bunu kullanabilirsiniz. Yandex diske kaydolduğu için bilgisayarında Yandex Disk kurulu ise dosyalar anında bilgisayar ve telefona da senkronize oluyor. Dahili gösterici de yükleyince online/offline her yerden erişebilirsiniz.
En azından deneyin.
https://support.office.com/tr-tr/article/Excel-i-keşfedin-9bc05390-e94c-46af-a5b3-d7c22f6990bb?WT.mc_id=oan_winnav_excelhelp&omkt=tr-TR&ui=tr-TR&rs=tr-TR&ad=TR

sbugra

Eğer bir üniversiteye ait edu.tr uzantılı E-posta hesabınız varsa (ben Anadolu Üniversitesi AÖF döneninden kalma adresimi kullanıyorum) Microsoft ürünlerini çok hesaplı alabiliyorsunuz. Office in öğrenci sürümünü 4 yıllığına 100 TL'ye aldım. Ayrıca Windows 8.1'i de 110TL ye almıştım.  Bunun yanı da yine Microsoft'un Dreamspark programı kapsamında pek çok uygulamayı (sql, server, visual studio vs.) ücretsiz olarak birer lisanslı size sunuyorlar.