Gotoamazing belası..

Başlatan Andromeda, 24 Aralık 2015, 09:27:29

Andromeda

Tablette gotoamazing diye google a benzer bir site açılıyor  bunu nasıl temizlerim...uygulamalarda şüpheli bir programda göremedim..
" Tanrı, iradesini hakim kılmak için yeryüzündeki iyi insanları kullanır, yeryüzündeki kötü insanlar ise kendi iradelerini hakim kılmak için Tanrı'yı kullanırlar." ..." Tanrı'dan mesaj gelmiyor, biz Tanrı'ya mesaj gönderiyoruz"

Andromeda

Yüklü bütün tarayıcılarda açılıyor bu bela...tarayıcı ayarları ile oynarken kayıtlı sayfaları sildim yanlışlıkla. :(
" Tanrı, iradesini hakim kılmak için yeryüzündeki iyi insanları kullanır, yeryüzündeki kötü insanlar ise kendi iradelerini hakim kılmak için Tanrı'yı kullanırlar." ..." Tanrı'dan mesaj gelmiyor, biz Tanrı'ya mesaj gönderiyoruz"

MC_Skywalker

benzer bir durum arkadaşın telefonunda vardı. internet kusayolunu değirimiş. doğrudan hep benzer bir adrese gidiyordu. lisanslı antivirus ile temizledik. nortonun sadece mobil cihazlar ve tek lisansını 40₺ aldık

Andromeda

Android masaüstündeki kısayollardan istediğim sayfa açılıyor fakat bu bela 2. bir sekme
olarak açılıyor..olmazsa tableti sıfırlayacağım..

Andromeda

Tableti sıfırlayıp kurtulmuştum.Opera kullanıyordum....bir ara kendi tarayıcısını kullandım tabletin
ve yine ortaya çıktı bu bela..
avast ı deneyeceğim bakalım temizleyecek mi..

mesaj birleştirme:: 11 Şubat 2016, 14:55:10

Settings ve sdk client adında 2 sorun buldu ve temizledim şimdilik sorun yok gibi..