flowcode ile yaptığım program çalışmıyor

Başlatan jamash59, 15 Mart 2016, 15:35:31

feridund

yok  ustam ben de kendi siteme yükleyip linkini burada paylaştım ama mesaj onaylanmadı. artık burada paylaşım ve yardımlaşma yapmamak lazım galiba

dursuncemal

Alıntı yapılan: jamash59 - 20 Mart 2016, 22:29:24
dursun hocam, maalesef kocaeli'nde ve de karamürsel gibi ufak bir ilçedeyim. teklifin için çok teşekkür ederim. imkan olsa memnuniyetle!..

bu arada ben de osman cemal:))
ama arada bir istanbul'a geliyorum. eğer 2 saatte bu işi çözebilirmiyim bilmiyorum. o kadar zeki olduğumu sanmam ama yine de denerim.:))
istanbula gelince mutlaka beklerim hocam yardimci olaya calisirim bu islerde benim tarafimdan cok ta zeka gerekmiyo zekanin gerektigi yeri adamlar cozmus zaten micro islemciyi yapmislar.ondan otesi islemci ile iletisim buda benim nazarimda karsilikli konusmak kadar basit.beklerim hocam
:=

jamash59

Alıntı yapılan: feridund - 21 Mart 2016, 13:59:02
yok  ustam ben de kendi siteme yükleyip linkini burada paylaştım ama mesaj onaylanmadı. artık burada paylaşım ve yardımlaşma yapmamak lazım galiba

hocam bugün söylediklerini hemen uyguladım. wdt dahil hepsini kapattım. çalıştı. çok çok teşekkür ederim. aman diyeyim yardımlaşalım, lütfen vazgeçmeyiniz.
sitenize de uğrarım mutlaka..

jamash59

dursun hocam istanbul'a gelince mutlaka arayacağım. telefonlaşalım.

feridund

Alıntı yapılan: jamash59 - 21 Mart 2016, 18:43:22
hocam bugün söylediklerini hemen uyguladım. wdt dahil hepsini kapattım. çalıştı. çok çok teşekkür ederim. aman diyeyim yardımlaşalım, lütfen vazgeçmeyiniz.
sitenize de uğrarım mutlaka..
Yardımcı olmaya devam ederim ustam ne demek. Her zaman.
Flowcode, pic ile yapılabilecek herşey için yeterli bence :)