Etkinlik: Picproje 3 boyutlu yazıcı yapımı

Başlatan muhendisbey, 04 Haziran 2016, 12:06:33

muhendisbey

Adet belirleyelim fiyatı öyle soralım. Fiyat uygun olursa 4-5 adet alacağım, şu an ihtiyacım 3 adet yoksa.
Zulmü alkışlayamam, zalimi asla sevemem; Gelenin keyfi için geçmişe kalkıp sövemem.

HeCToR

Bilginin Efendisi Olmak İçin Çalışmanın Kölesi Olmak Gerekir

DaRt

Fiyata göre 1 veya 2 adet ben de alırım.

JKramer

Tlepsh

muhendisbey

Şu anda minimum üzerinden konuşursak
1 adet Tlepsh
2 adet JKramer
1 adet DEno_12
3 adet Muhendisbey

Şu an 7 adet görünüyor. Maksimum dersek 15 kadar.

50TL civarına çekme imkanı olursa çok iyi olacak.
Zulmü alkışlayamam, zalimi asla sevemem; Gelenin keyfi için geçmişe kalkıp sövemem.

DaRt

Hocam ben min 1 adet alırım. fiyata göre 2.yi alırım.

overlok

Selamlar ben biyerden fiyat aldım,
12V 21A 15 adet olacaksa adedi 48TL
12V 30A 15 adet olacaksa adedi 56 TL

Model bu

Hanımların dikkatine, overlok makinesi ayağınıza geldi!

HeCToR

Daha önce bu başlık altındaki arkadaşlara vermiş olduğumuz ürünlerin aynısı için aldığım fiyat 12V 20A voltaj ayarlı slim fiyatı 63TL standart tip olanı 57TL 2 yıl değişim garantili.

muhendisbey

@overlok
Hocam bu ucuz kaynaklardan aldım ama çok gürültülü çalışıyorlar. Makine'de kullanmak mümkün olmuyor. Yoksa çok daha ucuzunu da bulurum. LED sürmede problem olmuyor da makine'de problem oluyor. Deneme imkanı bulursanız, bir problem olmazsa bu kaynağı da alırım hiç problem değil.

Aldığım kaynak bilgisayarıma zarar veriyordu neredeyse, USB'yi taktığım anda touchpad kendi kafasına göre hareket edip sağa sola tıklıyor. Osiloskopla da ölçtüm önceki sayfada mevcut kaynak çıkışı. İp gibi dümdüz olması gereken yerde harmonik var ve 2V civarında bir harmonik. Kapasitörü büyüttüm o da olmadı. mihri hocamın dediği şekilde cy kapasitörünü söküp deneyeceğim, bilmiyorum adam olur mu.

overlok

@muhendisbey
Hocam haklısınız o kadarını bilemiyorum. Ben benim yazıcıda kullanmıştım aynı markayı. Bahsettiğiniz soruna benzer bişey yaşamadım. Şimdi çok anlamadığım için gürültü kısmına net bişey diyemem. Hatta besleme kablolarını ters takmıştım. Bütün Sigortalar atmıştı :D Düzeltip çalıştırmıştım sorun olmadan.

muhendisbey

Peki akım çektiğinizde durum nasıldı? Gerilim çökmesi oluyor muydu? Fan sürekli mi çalışıyordu yoksa bir müddet çalışıp duranlardan mı?

overlok

Onu hatırlamıyorum çünkü uzun süreli baskı alamadım. Bu arada garantisi 1 seneydi yanlış hatırlamıyosam.

DEno_12

Alıntı yapılan: HeCToR - 12 Aralık 2016, 16:27:50
Daha önce bu başlık altındaki arkadaşlara vermiş olduğumuz ürünlerin aynısı için aldığım fiyat 12V 20A voltaj ayarlı slim fiyatı 63TL standart tip olanı 57TL 2 yıl değişim garantili.

Hocam önceki fiyat iki tip için de 40tl+kdv ydi. Sayı da şuanki kadardı. Hatta kargo dahil 50 tl olmuştu. Geçen mesajlara denk geldim. Daha iyi bir fiyat mümkün olabilir mi?

HeCToR

@DEno_12 hocam doların durumu belli fiyatlar arttı diyor arkadaş yarın tekrar rica edeceğim indirim için.