Register ettirmek tam olarak ne demek?

Başlatan mir_as82, 09 Haziran 2016, 23:26:36

Yuunus

DEno_12

Alıntı yapılan: olemiss - 12 Haziran 2016, 23:24:37
> Aslında CORBA ile basit bir hello world tutorial ı

"CORBA" ve "basit" kelimelerinin aynı cümlede geçmesi olanaksız! :)  Böyle bir şey mümkün değil.  Mimarisi karmaşıklık üzerine kurulmuş.  O yüzden tutulmadı.

@gerbay hocam bize öğretsin de basit ya da karmaşıklığına biz karar verelim.

olemiss

"Hello world for CORBA" araması için ilk çıkan sonuçlardan biri: http://www.ejbtutorial.com/programming/tutorial-for-corba-hello-world-using-java

Sunucu kısmı 12 adım, istemci kısmı 7 adımdan oluşuyor.  Çok basit! :)
Yazılım Mühendisi, Çevirmen.

mufitsozen

Alıntı yapılan: olemiss - 13 Haziran 2016, 13:57:53
"Hello world for CORBA" araması için ilk çıkan sonuçlardan biri: http://www.ejbtutorial.com/programming/tutorial-for-corba-hello-world-using-java

Sunucu kısmı 12 adım, istemci kısmı 7 adımdan oluşuyor.  Çok basit! :)

Sayin @olemis tamam abi, ben pes ediyorum abi, sen haklisin abi. Vurma abi!

CORBA tuuu, kaka abi, bir daha kullanirsam essek olayim abi.

ekmek mushaf çarpsın ki bir daha CORBA demem abi. vurma abi ben kalp hastasiyim, colugum cocugum var abi.

Bak suraya yaziyorum CORBA yazarsam elime, CORBA dersem agzima aci biber sureyim!

Hanm iftara ne yemek istersin dedi. mercimek corbasi diyemedim abi, Hani mercimekden olur icinde o olur bu olur bir saat anlattim.

Hanim mercibek corbasi desene bir saattir hamamdaki karilar gibi gevezelik ediyorsun dedi. CORBA dememek icin, hanim ben yasli adamim adi aklima gelmedi dedim ozur dilerim dedim, o kadar yani abi!

Bu basligi izleyen arkadaslar 60 yasina geldim, ben artik birsey ogrenmem demeyin, yoksa benim durumuma dusersiniz.

sizede bir kere daha cok tesekkurler abi, Allah ne muradiniz varsa versin abi. bu vesile ile yalan yanlis konusup genc arkadaslari kotu yonlendirmemis olurum abi.
Aptalca bir soru yoktur ve hiç kimse soru sormayı bırakana kadar aptal olmaz.