12v 15A SMPS güç kaynağı

Başlatan z, 30 Haziran 2016, 09:11:17

Andromeda

Hotend dışındakiler toplam 1.64 A mi çekiyor..?
" Tanrı, iradesini hakim kılmak için yeryüzündeki iyi insanları kullanır, yeryüzündeki kötü insanlar ise kendi iradelerini hakim kılmak için Tanrı'yı kullanırlar." ..." Tanrı'dan mesaj gelmiyor, biz Tanrı'ya mesaj gönderiyoruz"

aydınD

Alıntı yapılan: CORTEX - 10 Temmuz 2016, 17:17:53
Tamam yarın 12V 20A için özel fiyat alacağım sizin için totalde kaç adet gerekir
Ilginiz için teşekkürler.
Kac adet gerektigini ben tam olarak soyleyemem fakat etkinlik kapsamında bir çok arkadaşin ihtiyaci olduğunu ve nereden ve ne kadar ucrete temin edebiliriz mihvalinde konuşulmuştu. @muhendisbey bu konuda nabız yoklayabilir.
İyi çalışmalar

z

Alıntı yapılan: elek - 10 Temmuz 2016, 19:00:28
Hotend dışındakiler toplam 1.64 A mi çekiyor..?

Evet. Öyle görünüyor.
Bana e^st de diyebilirsiniz.   www.cncdesigner.com

HeCToR

Arkadaşlar 12V 20A power supply için adet belirleyebildinizmi ? Başka yerlerden de fiyat aldınızmı
Bilginin Efendisi Olmak İçin Çalışmanın Kölesi Olmak Gerekir

kudretuzuner

Alıntı yapılan: CORTEX - 10 Temmuz 2016, 17:17:53
Tamam yarın 12V 20A için özel fiyat alacağım sizin için totalde kaç adet gerekir
Merhaba,
Bir adet de ben alacağım.Teşekkürler.
Amatör

z

Sağolsun Cortex sayesinde hem çok çok ucuza hem de bugün elimde olacak şekilde 2 adet güç kaynağına sahip oldum.

Soldaki Ayarlı 12v 5A, sağdaki ise Sabit 12v 8.5A.

Boyutları da istediğim kadar minik.

Bana e^st de diyebilirsiniz.   www.cncdesigner.com

HeCToR

Sizde sağolun hocam işiniz görülsün.

mg1980

cortex hocam,
24v-15A civarında bir adet almak istersek nasıl olur ?

HeCToR

@mg1980 https://www.picproje.org/index.php/topic,64652.msg504056/topicseen.html#msg504056 bu konu başlığı altında takip edin isterseniz toplu alım planı içerisine dahil olursanız sizin içinde uygun olacaktır.Toplu alım olmaz ise yine yardımcı olmaya çalışırım

mg1980

Hocam bana bir adet(24V -15A) lazım.Fiyatını bilirsem EFT yapar  adresi bildiririm.

HeCToR

Sabah fiyat ile ilgili net dönüş sağlarım.

mg1980