Plastik pleksi kesim tavsiye

Başlatan lostromos, 27 Temmuz 2016, 13:29:41

lostromos

Merhaba arkadaşlar. Sizlerden aşağıdaki konularda yardım isteyeceğim. Yardımcı olursanız memmun olurum.7

Projelerimde kullandığım 16*2 gibi lcdleri veya usb yuvalarına göre (max 3-4mm kalınlıkta) plastik plakalarını kestirebileceğim İstanbul'da (tercihen anadolu) nereler vardır. Bu işi normal lazer kesimcimi yapıyor? Kendim autocad de gerekli ölçülerini verip sadece kesilmesini istiyorum. Pürüzsüz ve az hatalı olması tercihimdir.

Diğer bir konuda bu plastik plakaları (a4 kağıdı boyutlarında olabilir, kalınlık 2-3mm) nereden bulabilirim. Yine aynı şekilde tavsiye edeceğiniz kesimcilerde bu malzemeler varsa bu soruyu geçebilirsiniz.

Şimdiden teşekkür ederim.

HeCToR

Bu işin hakkını veren plekside uzman ankarada Yazgan pleksi var kargo ile gönderim sağlayabilir bir görüşün isterseniz.
Bilginin Efendisi Olmak İçin Çalışmanın Kölesi Olmak Gerekir

lostromos

Alıntı yapılan: CORTEX - 27 Temmuz 2016, 13:36:31
Bu işin hakkını veren plekside uzman ankarada Yazgan pleksi var kargo ile gönderim sağlayabilir bir görüşün isterseniz.

İstanbulda bulamassam degerlendirecgm cevap verdiginiz icin tesekkur ederim

erkan614

Andromeda

Kadıköy rıhtım da cemil ozalit ve civar sokaklar içinde birkaç reklamcı var..
osmanağa caminin yanında yokuş  sokakdaki reklamcıda kesiyor..
" Tanrı, iradesini hakim kılmak için yeryüzündeki iyi insanları kullanır, yeryüzündeki kötü insanlar ise kendi iradelerini hakim kılmak için Tanrı'yı kullanırlar." ..." Tanrı'dan mesaj gelmiyor, biz Tanrı'ya mesaj gönderiyoruz"

overlok

Alıntı yapılan: erkan614 - 27 Temmuz 2016, 17:24:25
https://www.google.com.tr/?ion=1&espv=2#q=pleksi+lazer+kesim+istanbul+anadolu
eğer ikitelli civarında ararsan ben akar lazerle  çalışıyorum
İkitelli Akar lazeri ben de tavsiye ederim, birkaç defa iş yaptırdım. Güzel insanlar bi kere.
Kartal'da var bildiğim, Kartal stadının karsışında oto tamiranelerinin arasında.
Hanımların dikkatine, overlok makinesi ayağınıza geldi!

lostromos

hepinize teşekkür ederim arkadaşlar en yakın cemil olacak diğerlerinide değerlendireceğim.

Andromeda

Cemil e kendi pleksini götürürsen daha ucuz olabilir..
" Tanrı, iradesini hakim kılmak için yeryüzündeki iyi insanları kullanır, yeryüzündeki kötü insanlar ise kendi iradelerini hakim kılmak için Tanrı'yı kullanırlar." ..." Tanrı'dan mesaj gelmiyor, biz Tanrı'ya mesaj gönderiyoruz"