Karaköy Elektrik Toptancı / Perakendecileri Caddeleri Gezisi _ Karışık Videolar

Başlatan elekTRofizikci, 30 Temmuz 2016, 15:59:33

elekTRofizikci

Karaköy Elektrik Toptancı / Perakendecileri Caddeleri Gezisi _ Karışık Videolar -11-

İstanbul'dan taşınmama günler kala tüm elektrik elektronikçilere ait mekanların çekimini tamamladım. Bugünde PERPA yı gezdim tozdum. Artık eskisi kadar fuar-yarışma ve teknik gezi videoları olmayacak
malesef :(

Bu bölümde ise başlıkta olduğu gibi elektrikçilerin yoğun olduğu caddeleri gezdim.

Hazırlayan: Ümit YAVUZARSLAN /*elekTRofizikci*/ : Teknik gezilerimize devam ediyoruz. Bugün yine Karaköydeyiz. Karaköy de Elektrikçilerin bolca olduğu 4 ana caddeyi (Bankalar-Okçu Musa-Büyük Hendek ve Şair Ziya Paşa Caddeleri) ve Menevşe Hanı geziyoruz.

Önceki videolarda Perşembe Pazarı ve Galata Hırdavatçılar Çarşısını gezmiştik.

Başka bir videoda da meydandaki Selanik Han videosunu çekmiştik. Sırada da son bölgemiz olan elektronikçilerin olduğu üç hanın videosu hazırlanıyor. Takipte Kalın!

https://www.youtube.com/watch?v=f1_4efiktnY
"elektrofizikci" adıyla facebook sayfamdan, web sitemden, youtube kanalımdan, twitterden, hotmail adresimden ve Linkedin den takip edebilirsiniz. Elektrik Elektronik ve Makine üzerine fuarlar, söküm videoları, kendin yap ürünleri, teknik denemeler, robot yarışları bu sitede www.elektrofizikci.com