Hp yazıcı alınırmı?

Başlatan coco, 25 Ağustos 2016, 13:54:07

coco

Fiyatı ucuz ve kartuşu doldurulabilen fotokopi yazıcı ihtiyacım var
Fiyatının uygun gördüğümden
http://www.hepsiburada.com/hp-deskjet-ink-advantage-1115-yazici-f5s21c-p-BD803785

Linkdeki yazıcıyı almayı düşünüyorum sadece basit fotokopi ve siyah beyaz çıktı almak için.

Açıklamaları okudum ama tam kanaat getiremedim fotokopisi varmı yokmu? kartuşu kartuşcuda doldurulurmu?

Cemre.

Hocam bir donem bu inkjet yazıcılardan çok sıkıntı çektim ama çözümü tank ilavesi yapılan modifiye yazıcılarda buldum. 3 yıldan fazla zaman geçti şuan hala içinde gelen mürekkebin yarıdan fazlası duruyor. Ne tekrar doldurma ne kartuş değiştirme derdi kaldı. Yazıcı fotokopi tarayıcı siyahbeyaz renkli hiç farketmiyor. Ben o zaman bitmeyenkartus diye bir siteden aldim canon e511 diye bir model yanlis hatırlamıyorsam. Bir bakmanizi tavsiye ederim.

coco

Tank ilavesi yapılan model deyince kartuşa kendimizmi mürekkep koyuyoruz anlamadım

muhendisbey

Bu yazıcıyı alırsanız yazıcıya çok para vermemiş ancak kartuşuna tonla para vermiş olursunuz. Çünkü bu yazıcılarda kartuşta bulunan çip yüzünden kartuş dolumu yapılsa bile yazcı dolum yapılmış kartuşu kabul etmiyor.

100TL dolaylardında dolabilir canon yazıcı almıştım 1-2 sene evel. Böyle bir yazıcı size daha uygun olur. Belki bir seferde bu fiyatın 2 katını ödersiniz ama sonrasında kartuştan çok daha fazla kar elde edersiniz. Bitmeyen kartuş sistemi bile alıp takabilirsiniz.
Zulmü alkışlayamam, zalimi asla sevemem; Gelenin keyfi için geçmişe kalkıp sövemem.

coco

Peki hangi  doldurulabilen yazıcıyı alıyım?

Cemre.

Hocam tank ilavesi yapilabilrn piyasada kiti bulunan bir model seçerseniz bence yararınıza olur. Fiyatlara baktim 250tl dolaylarında bir cok hazir sistem var. Suan için biraz tuzlu görünüyor eminim ama o kartuşu doldurmak için atacağıniz taklalara ve elinize bulasan boyayi silmek icin kullanacağınız deterjana değmez ben bunu anladım:D

ahmet_zxc

kutahyaspor

"sadece basit fotokopi ve siyah beyaz çıktı almak için" mürekkepten uzak durun, toner en temiz çözüm. donma, tıkanma, resetleme derdi olmaksızın kullanabileceğiniz uygun marka ve modellere bakın.

overlok

Bitmeyen kartuşlu Canon ix6800 kullanıyoruz şirkette. 5 renk CMYK artı ekstra siyah. Mürekkeplerini kendimiz alıyoruz netten, neresi ucuzsa artık. 8 aydır kullanıyoruz. Tek derdi tankları doldururken bir iki şeye dikkat etmek gerekiyor. Yoksa hava yapar.
Benzer ufak modelleride var diye biliyorum. Epson marka da bakabilirsiniz. Bitmeyen kartuş yazıcı diye aratabilirsiniz.

Hanımların dikkatine, overlok makinesi ayağınıza geldi!

kutahyaspor

Mürekkep püskürtmeli yazıcalardan uzak durun.

anathar kelimeler;
-Lazer yazıcı
-Muadil toner

Cemre.

Lazer kesinlikle daha hızlı ve benim de önerim olabilir ancak renkli dediğimiz anda fiyatlar değişiyor.

HeCToR

@coco yazıcı hp den alınır zaten bende yeni bir modelini aldım tonerli wireless ve dokunmatik ekran, tarama, fotokopi özelliği felan var ama şu an şehir dışındayım kodunu vermeyi isterdim resimi muhteşem kalitede basıyor ve bir yakınım teknosadan hediye almış çok uygun fiyata aylık maksimum kaç adet basacaksın.
Bilginin Efendisi Olmak İçin Çalışmanın Kölesi Olmak Gerekir

coco

Çok basmayacağım yazıcı fotokopi olması tarayıcıda olabilir tabi ucuz, önemli olan mürekkebin birgün bitecek olması,  sonrasında hemen ucuz ve pratik çözüm

HeCToR

@coco resim buldum Hp 4535 teknosada bakabilirsin

Bilginin Efendisi Olmak İçin Çalışmanın Kölesi Olmak Gerekir