V-Slot Sigma Profil

Başlatan EMP_Otto, 07 Eylül 2016, 12:25:26

EMP_Otto

z hocam gayet iyi açıklamış  ;D
Arkadaslar V profil hala arıyorum fakat halen bulamadım.Bayramdan sonraya kaldı artık.Bayram dönüşü tek tek gezmem gerekiyor profil satan yerleri.
Bu işler zordur,özveri ister...

EMP_Otto

@ido2323  Hocam ulusal alüminyuma mail atmıstım dönmediler arayıp sordum onlarda yokmus malesef.Söylediğin diğer yerlerin adını paylaşabilirmisin yada telefon numaralarını?
İstanbulda birkaç yere sordum ama malesef onlardada yok

ido2323

hafta sonu uğrayıp telefon numaralarını alacağım.

EMP_Otto

Çok teşekkür ederimm hocam sagolun

Sent from my ASUS_Z00LD using Tapatalk

ido2323

Uğramışken 2 firmaya daha sordum ellerinde yok.

EMP_Otto

Çok sağolun hocam.Bende İstanbuldaki aramalarım sonunda ürünü bulamadım malesef.Çinden almayı düşünüyorum ama ürünün maliyeti kadar kargo masrafı cıkıyor.

bocek

Şuradaki satıcı sizin aradığınız malzemeden kullanmış. İletişime geçip nereden aldığını bir sorun isterseniz.
https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-cevre-birimleri-3d-printer-343834074/detay
1 ya da 0. işte 'bit'ün mesele..

EMP_Otto

Linkteki arkadasla iletişime gectim.Karaköyden almıslar fakat onlarda sigma profil kullanmıslar.

orkan_y

selamlar,
bu profilden bulabildiniz mi sonrasinda ben de ariyorum ancak bulamadim hicbiyerde sanirim openbuilds in kendi uretmis oldugu bir malzeme

seckin256

bende arıyorum hocam kaç aydır ama maalesef tr v slot profil yok ithalat edip tr para kazanmak lazım bu v slot profil işinden :)

ido2323

resmini burada paylaşırmısın emin olalım, belki bazı arkadaşlar yapmanın yolunu bulur.

seckin256

seckin256

Bu v slot profilden bulan cennetliktir bu ülkede ama :)
20x20 resimdeki birde 20x40 lazım

alihakki

Merhaba, foruma yeni üye oldum herkese selamlar,

Eski konuyu yeniden gündeme getirmek gibi olmasın ama sonucu merakettim, v-slot profil buldunuzmu yoksa alternatif bir çözüm bulabildinizmi,

V-tekerler sigma profil üzerinde sorun çıkartırmı acaba.

alihakki

Merhaba,
konuyu mutlu sonla kapatmak için geri geldim.

vslot aluminyum profiller çok yüksek kargo ücretleri ile gelebiliyor, hem bu sefer gümrükte gözünün yaşına bakmadan vergiyi bindirirler, vergi ile kalsa amenna hele birde malum özel kargo şirketleri mahsus depolarında zaman geçirsin ekstra  fatura basamak için ellerinden geleni arkasına koymayıp insanı sürüm sürüm süründürüyorlarmış, bir ön belge için bile dünyayı zindan ediyorlarmış, şuan durum nedir bilmiyorum ama bulaşmamakta fayda var.

aliexspres'ten vlsot bir araba sipariş ederek (kargosu ile 9.6 dolar civarı), doğuşkalıp'ın 2020 profilinde denedim.

İlk başta olmadığını sandım ama meğer eksantirik aralayıcı sayesinde çokta süper oldu. sağ tarafta tekerlek ile siyah plaka arasındaki somun aslında eksantirik bir aralayıcı. aluminium profillerin hepsi aynı standartta olmadığı için ayar yapmaya yarıyor.

ve sonuç.

buda benim elimdeki, hızlıca resim çektim kusurabakmayın. şuan kızım bu profili oyuncak kaykayı olarak kullanıyor :D arabanın üzerine oyuncak koyup kaydırıyor.

umarım yararlı olur, iyi günler.