Uygun fiyata iş görecek USB-CAN çevirici

Başlatan Erhan YILMAZ, 27 Eylül 2016, 11:52:23

Erhan YILMAZ

Başlıktada belirttiğim gibi uygun fiyata Türkiye içinde hemen temin edebileceğim usb-can dönüştürücü var mıdır? Siz ne kullanıyorsunuz?

Mucit23

Ben okulda proje kapsamında pcan usb kullanıyorum.  Oldukça memnunum çok iyi bir cihaz. Fakat fiyat olarak biraz pahalı. 

http://www.peak-system.com/PCAN-USB.199.0.html?L=1

ErsinErce

Aliexpres ten canalyst-II diye arama yap gayet uygun ve kullanışlı

kralsam

Alıntı yapılan: Erhan YILMAZ - 27 Eylül 2016, 11:52:23
Başlıktada belirttiğim gibi uygun fiyata Türkiye içinde hemen temin edebileceğim usb-can dönüştürücü var mıdır? Siz ne kullanıyorsunuz?
Hocam ben şirketin kendi ürününü kullanıyorum.NXP ARM ile yapmışlar.

Sen ne için kullanacaksın? Eğer kendin yapmak istersen STM32 ile vs çok örnekler vardı. (Ben denemedim) Ayrıca beaglebone gibi CAN desteği olan bir boardın varsa sadece transceiver ekleyerek istediğin hız ve tipte kullanabilirsin.

satilla

Bir kaç ay önce aldığım ancak hiç kullanadığım microchip can analyzer var.İhtiyacını görecekse dm gönderebilirsin.

skara1214

adam çevirici arıyor kullanmak için analyzör değil herhalde??
Herkes ölür ama herkes gerçekten yaşamaz

Maxim

bu usb-can cihazlarının içinden çıkan programlar baya bir basit duruyor
yazılım bence cihazdan daha önemli
acaba cihazı aldıktan sonra o cihaz üzerinde çok daha sağlam bir yazılım kullanamazmıyız?
bende usb-can cihazı alacağım o yüzden merak ediyorum

skara1214

Alıntı yapılan: Maxim - 28 Eylül 2016, 09:48:42
bu usb-can cihazlarının içinden çıkan programlar baya bir basit duruyor
yazılım bence cihazdan daha önemli
acaba cihazı aldıktan sonra o cihaz üzerinde çok daha sağlam bir yazılım kullanamazmıyız?
bende usb-can cihazı alacağım o yüzden merak ediyorum
hocam tam olarak beklentiniz ne bilmiyorum ama kendiniz bir adet stm pic v.s. alıp kod yazabilirsiniz
Herkes ölür ama herkes gerçekten yaşamaz