Elektrokent PERPA Gezisi _ Karışık Videolar -13-

Başlatan elekTRofizikci, 22 Ekim 2016, 20:02:03

elekTRofizikci

Elektrokent PERPA Gezisi _ Karışık Videolar -13-
Karaköydeki elektrik elektronik ve hırdavatçıları gezdikten sonra son olarak PERPA yı da gezdik..
Fikir edinmek isteyenler için, merak edenler için meraklarını giderir umarım... İyi Seyirler.... 
Resimler:
https://www.facebook.com/pg/umityavuzarslan55/photos/?tab=album&album_id=594479897406929
Video:
https://youtu.be/eP2oTr_2ys4  #perpa#elektrik#elektronik
"elektrofizikci" adıyla facebook sayfamdan, web sitemden, youtube kanalımdan, twitterden, hotmail adresimden ve Linkedin den takip edebilirsiniz. Elektrik Elektronik ve Makine üzerine fuarlar, söküm videoları, kendin yap ürünleri, teknik denemeler, robot yarışları bu sitede www.elektrofizikci.com

Recep METE

Hocam tanıtım,fuar ve söküm işlerini senden başka böyle güzel yapan yok.İyi ki varsın. Teşekkür ederim.
printf(lcd_putc,"\f  Ne kadar okursan oku, bilgine, yakışır şekilde davranmıyorsan cahilsin demektir.  \n   semfero");d

elekTRofizikci

Alıntı yapılan: Recep METE - 22 Ekim 2016, 20:25:28
Hocam tanıtım,fuar ve söküm işlerini senden başka böyle güzel yapan yok.İyi ki varsın. Teşekkür ederim.
teşekkür ederim. imkanlar dahilinde birşeyler yapmaya çalışıyoruz, birilerine faydalı oluyoruzdur inşallah..
"elektrofizikci" adıyla facebook sayfamdan, web sitemden, youtube kanalımdan, twitterden, hotmail adresimden ve Linkedin den takip edebilirsiniz. Elektrik Elektronik ve Makine üzerine fuarlar, söküm videoları, kendin yap ürünleri, teknik denemeler, robot yarışları bu sitede www.elektrofizikci.com

mert3162

Hocam uzun zamandır izliyorum videolarınızı gimbal denen bir alet var eğer kamerayı onla kullanırsanız titreşimsiz net bir görüntüyü bize aktarabilirsiniz bir araştırın derim (belkide biliyorsunuzdurda tavsiye edeyim dedim :))
|^^^^^^^^^^^^\ ||\
|__PICPROJE.ORG __
||'""|""\___
| _____________ l | |__|__|___| )
(@!)!(@)"""""**|(@) (@)****|(@)---------

Üstadlarım nonstradam & Logan

tekosis

eline sağlık hocam. özlemişim İstanbul'u, perpayı...
İlim ilim bilmektir, ilim kendin bilmektir, sen kendin bilmezsin, bu nice okumaktır.

elekTRofizikci

Alıntı yapılan: mert3162 - 23 Ekim 2016, 10:13:33
Hocam uzun zamandır izliyorum videolarınızı gimbal denen bir alet var eğer kamerayı onla kullanırsanız titreşimsiz net bir görüntüyü bize aktarabilirsiniz bir araştırın derim (belkide biliyorsunuzdurda tavsiye edeyim dedim :))
valla bilmediğim beş vakit namaz, onuda biliyorumda yapmıyorun diye bir laf var bizim oralrda :) biliyorum da o mcihazı hatta tavuklu bir sürü videosu var. djı ın inspire eğitiminde de yakından görmüştüm... ama bu işler hep maddiyata bakıyor. malesef bu işlerden zaten gelirim yok :) iki çocuklu, işsiz bir öğrenciyim şuan :) teşekkürler yinede katkınız için...