QUECTEL (www.quectel.com) OPEN CPU teknolojisi ile ilgili uygulama eğitimi

Başlatan saintcook1987, 24 Ekim 2016, 15:23:05

saintcook1987

Eğitime katılmak isteyen arakadaşlar için bir duyuru daha..

ROM ELEKTRONİK olarak distribütörlüğünü yapmakta olduğumuz QUECTEL (www.quectel.com) firmasının OPEN CPU teknolojisi ile ilgili uygulama geliştirmeye ilişkin eğitimi düzenlenecektir.

Eğitim içeriği, tarih ve saat bilgilerini aşağıda dikkatinize sunmak isteriz.

Ücretsiz olarak gerçekleştireceğimiz  bu organizasyona katılımınızdan memnuniyet duyacağız.

Katılım taleplerinizi tarafımıza bu e-mail'e cevaben bildirmenizi rica ederiz. Eğitimimiz uygulamalı bir eğitim olacağından sınırlı sayıda katılımcı ile yapılabilecektir. Katılım talebinin fazla olması durumunda eğitim ileri bir tarihte tekrarlanacaktır.

Diğer detaylar katılım onay e-mailinde size ayrıca bildirilecektir.

TARİH                   : 27 EKIM 2016 (PERŞEMBE)
SAAT                    : 09:30 – 16:30
YER                       : ESATPAŞA MAH. KALEBAŞI SOK. NO:20 İSTANBUL

EĞİTİM PROGRAMI
KONU                                                                                                        SÜRE
Quectel Company Intro and Product Portfolio                                        60 dakika
Quectel Technical Suppurt Services                                                       30 dakika
Demo of functions using EVB KIT (hands-on) **MC60                         45 dakika
OpenCPU presentation                                                                           30 dakika
OpenCPU presentation (hands-on) **MC60                                          60 dakika
Q&A                                                                                                       60 dakika

Firma Ünvanımız / Title of The Company   : ROM ELEKTRONIK
Elektronik Posta Adresimiz / E-Mail   : info@romelektronik.com

Telefon Numaramız / Phone   : (0216) 492 85 50

Yazışma Adresimiz / Adress   : Esatpaşa Mahallesi Kalebaşı Sokak No 20 Ataşehir- İstanbul ISTANBUL