TIA PORTAL V14 full

Başlatan diot, 07 Aralık 2016, 10:21:39

mert3162

Alıntı yapılan: şef112 - 21 Aralık 2016, 12:36:38
Crack li mi bu program ben kurdum 20gun sonra süresi doldu

konudaki diğer mesajları okudunuzmu ?
|^^^^^^^^^^^^\ ||\
|__PICPROJE.ORG __
||'""|""\___
| _____________ l | |__|__|___| )
(@!)!(@)"""""**|(@) (@)****|(@)---------

Üstadlarım nonstradam & Logan

bymrz

Bu arada uğraşacaklar olur, şimdiden söyleyeyim :)  "Windows 10' da problemli!" . Windows 10 için uğraşmayın...

burak54

Kürek mi Sıkını V14 için WIN 10 da yoksa V 14 mü sıkıntılı ?

wanted0035

Win10 64 bitte sıkıntısız çalışıyor olması lazım. 

mert3162

v13 te windows 10 da çalıştıramamıştım bir youtube videosu izleyerek nasıl yapıldığını öğrenmiştim yapamayan varsa youtube da aratabilir "tia portal v13 how to install for windows 10" yada "tia portal v13 windows 10" taglerini kullarak sonuca ulaşabilir.

En zoru asıl EPlan programını windows 10 da çalıştırmak.
|^^^^^^^^^^^^\ ||\
|__PICPROJE.ORG __
||'""|""\___

engerex

Alıntı yapılan: mert3162 - 22 Aralık 2016, 10:04:36
v13 te windows 10 da çalıştıramamıştım bir youtube videosu izleyerek nasıl yapıldığını öğrenmiştim yapamayan varsa youtube da aratabilir "tia portal v13 how to install for windows 10" yada "tia portal v13 windows 10" taglerini kullarak sonuca ulaşabilir.

En zoru asıl EPlan programını windows 10 da çalıştırmak.
"EPlan p8 full"

mert3162

Alıntı yapılan: engerex - 22 Aralık 2016, 10:25:08
"EPlan p8 full"

Sağolun hocam ben hallettimde çoğu kimseler yapamıyor :) aslında bu işler için video çekip videomu atsam ?

Hatta sosyal medyada bazı otomasyon sayfalarında tia portal v13 bilgisayarınıza makul bir ücret karşılığı uzaktan kurulur tarzında ilanlar verenler bile var
|^^^^^^^^^^^^\ ||\
|__PICPROJE.ORG __
||'""|""\___

omer1001

Alıntı yapılan: mert3162 - 07 Aralık 2016, 10:57:32
Şurayada resmi sitesinden bir linkte ben vereyim bir şekilde "ekg install" dosyası yakında çıkar nasıl olsa

https://support.industry.siemens.com/cs/document/109740158/simatic-step-7-(tia-portal)-v14-trial-download?dti=0&lc=en-WW

Hatta verdiğim linkten indirdikten sonra nitroflaredeki 4 sayfadaki ekg install bizim işimizi görecek olan bileşen.

Buradaki SIMATIC_STEP_7_Professional_V14.exe (2,8 MB) ve SIMATIC_S7_PLCSIM_V14.exe (2,7 MB) indiremedim.  Aşağıdaki gibi bir yazı geliyor.

You cannot download this file, since your registration inquiry is still being processed.
Please note: due to the manual review, the registration may take several days.
You will get a confirmation e-mail as soon as your download registration is finalized.
You can download the software packages with export restrictions only when you have received the positive confirmation.

İndirenler varsa aşağıdaki dosyaları gönderebilirmi turbobitten falan
-SIMATIC_STEP_7_Professional_V14.exe (2,8 MB) 
-SIMATIC_S7_PLCSIM_V14.exe (2,7 MB)
-SIMATIC_WinCC_Comfort_Advanced_V14.exe (2,8 MB)

mert3162

eve geçince atayım aksama kayıt olduğunuz posta adresiniz henüz doğrulanmamış sanırım.
|^^^^^^^^^^^^\ ||\
|__PICPROJE.ORG __
||'""|""\___

Analog

Arkadaşlar ya evdeki internet çöp. 2 saat bekledim 1. part %20 oldu net koptu. O kadar partı heralde 1 seneye indiririm :D Var mı bunun daha hızlı indirme yöntemi bir yardım eder seniz sevinirim

mert3162

Alıntı yapılan: Analog - 22 Mart 2017, 15:18:43
Arkadaşlar ya evdeki internet çöp. 2 saat bekledim 1. part %20 oldu net koptu. O kadar partı heralde 1 seneye indiririm :D Var mı bunun daha hızlı indirme yöntemi bir yardım eder seniz sevinirim

konunun ikinci mesajında var resmi sitedende indirebilirsiniz
|^^^^^^^^^^^^\ ||\
|__PICPROJE.ORG __
||'""|""\___

Analog

2. msj daki linkten indirdikten sonra ekb yi uyguluyorum ve artık rahat bır sekilde kullanıyorum değil mi ?
ama bende şöyle bir sorun var

resimde de görüldüğü gibi ekleme yapamı yorum bı yardım eder mısınız ?

sezgin05

Siemens S7-200 PLC bu versiyonla Win10 üzerinde programlanabiliyor mu? Bizdeki lisanslı versiyon hala XP de çalışıyor.

Analog

Daha önce plc ile hiç çalışmadım örnek yapıp öğrenmek için kurmaya çalısıyorum ama ET 200 CPU sekmesınde add komutu aktif

ta2mix

Tia portal wincc profesional v13 var. Ancak tia portal wincc runtime profesional v14 linki olsa iyi olurdu