Süper online aboneliğini kapatma işlemi

Başlatan Zoroaster, 02 Ocak 2017, 12:35:25

Zoroaster

Müşteri hizmetlerini aradığımda telesekreteri dinlemekten usandım.

Süperonline anoneliğimi kapatmam gerekiyor. Bu işlem uzun süreli bir işlem mi? Modemi almaya onlar mı gelecek?

Mesela 15 ocak itibari ile aboneliğimi durdurmak istiyorum ne yapmam gerekiyor?
Seytan deliginden kacti.

MC_Skywalker

Modemi almıyorlar. kapatma işlemi gerçeklitikten 2 yada 3 ay sonra size modem ücretini fatura ediyorlar. Telefonla ulaşma çok uzun sürüyor ben bayağı uğraşmıştım. abone merkezi bunduğuzun yerde varsa oradan işinizi halletmeye çalışın.

OG

Web üzerinden de kapatılabiliyor olması lazım.
http://www.superonline.net/

Hangi günde kapanacak konusuna cevap, son fatura kesim tarihi ile olabilir, bunu daha net öğrenmek gerek.
FORUMU İLGİLENDİREN KONULARA ÖM İLE CEVAP VERİLMEZ.

ercan_t

merhaba

bende temmuz ayında süperonline aboneliğimi iptal ettim , türknete gecitim.

yeni gectiğiniz internet sağlayıcı sizin onayınız ile eski(süperonline) aboneliğinizi kapattırabiliyor. ve yeni internete geciyorsunuz.
isterseniz diretk arayıpta kapanıyordu.

sonra 15 gün icinde modemi iade ediyorsunuz en yakın Türkcel süperonline bayine götürün modem seri numarası sizin abonelikte kullandığınızla aynı olmalı.

ben iade ettim herhangi bir ücret ödemedim.

cann

ben kapatamadım. 3 ay ödemedim. kendileri kapattılar. modemi teslim etmezsen onun da parasını vereceksin dediler. modemi teslim edecek yer bulamadım, çünkü yok; türksel super online ana bayisi bile almadı.. elinde kalıyor. 500 TL fatura geliyor, hepsinin sonunda. aynı gün bir kız tlf ediyor. ödeyin ödemezseniz, icra vsss..

FullMetal

erkan614

btk üzerinden iptal başvurusu yapın ben dsmartı öyle kapadım
sora uydu ve modemide bayiye verdim işlem bitti
btk üzerinden hızlı ve kesin oluyor araysn kıza bulunduğunuz yerdeki bayinin adresini sorun söylesin
türknete geçtim vdsl2 çok memnunum

MT

1 aydır super-online internet nakil iptal işlemleri için uğraşıyorum. Izdırap oldu hocam modemi 1 ay önce bana verilen kod numarası ile iade ettim ger.zekalılar hala modemi iade et yoksa faturana yansır diye 1 haftadır mesaj atıyorlar.
Hocam sen sen ol kargoyla modem'i iade ederken resimlerini çek. Paketlerken, koli içi, paketlendikten sonra falan yoksa delil yok ortada, ben çekmiştim resimleri müşteri hizmetlerine mail attım bakalım haber bekliyorum o da olmasa yandık şappadanak.

Zoroaster

İnternet iptal işim zor olmayacak gibi görünüyor.

- Mail atarak iptal isteğimi ve gerekçemi bildirdim.
- Maille bildirdikleri telefonu aradım bilgilerim teyid ettiler.
- Bir kaç gün sonra telefonla aradılar tekrar bilgilerimi teyid ettiler ve sistemlerine iptal ettirme bilgimi işlediklerini söylediler.

- Yetkili bayilerden birisine gidip iptal dilekçesi verirken modemi de teslim etmemi istediler.

Sisteme giriş yapıldığı anda aboneliğim bitti. Dilekçe verinceye kadar geçen süre içinde interneti dakikası bilmem kaç kuruştan kullanabileceğim söylendi.

Salı günü gidip dilekçemi ve modemi teslim edeceğim.
Seytan deliginden kacti.

Firzen

Kararsız...