Haberler:

Foruma Resim Yükleme ve Boyut Sınırlaması ( ! )  https://bit.ly/2GMFb8H

Ana Menü

C# 2017

Başlatan Teğmen, 09 Ocak 2017, 13:16:01

Teğmen

Merhaba
Visual Studio 2017 Rc Community sürümü indirdim ücretsiz diyordu ama şu an deneme süresi bitti diyor.Öğrenci sürümü bu ? acilll

Kolay Gelsin
"Girdim ilim meclisine kıldım eyledim talep,   Dediler ilim geride kaldı illa Edep illa Edep" Hz.Yunus Emre K.S.

muhittin_kaplan

üyelik ve internet ister

MC_Skywalker

ayrıca kurulumda mesajları okumadan ileri ileri dediysenin 30 günlük tam sürüm olarak kurar.

Teğmen

Merhaba
Peki kurulumda okumadım evet tekrar kursam ne demem gerekiyor kurulum başlarken
"Girdim ilim meclisine kıldım eyledim talep,   Dediler ilim geride kaldı illa Edep illa Edep" Hz.Yunus Emre K.S.

muhittin_kaplan

2017 de de durum nedir bilmiyorum. 2015 de ilk açılışta "zamanın doldu" derse, "sign in" olarak devam edebilirsin. tabi bunun için bir microsoft hesabının olması gerekir.

kudretuzuner

Merhaba,
2010 Express sürümü için C# açtıktan sonra HELP menüsünde"Register Product"tıklayın yönergeleri takip edip e-mailinize gelen Product key kopyalayıp yapıştırın.Muhittin hocanın dediği gibi 2017 nasıldır ben de bilmiyorum.
Amatör

muhittin_kaplan

foseydon

cevabı zaten arkadaşlar vermiş, e-mail ile kayıt oluyorsunuz size bedava registration key yolluyor.

biraz off-topic olacak. ama şayet ders için falan öğrenmeniz gerekmiyorsa, C# ile uğraşmayın GTK+(tercihen python ile) veya QT(c++ ile) öğrenin. C# önceden ticari uygulama yapmaya izin veriyordu, express sürümlerinde. 2012 sürümünden sonra bunu kaldırdılar. O yüzden öğrenmek çok anlamlı gelmiyor bana, ha zamanında öğrendim, kullandım. Ama şu an olsa java veya yukarıda söylediğim framework'lere ağırlık verirdim. hem multi-platform, hem açık kaynak, hem de başka alanlarda da işinize yarayacak diller artıdır. örnek, java ile masaüstü yazarsınız, yarın öbür gün android için yazılım yapayım dediğiniz zaman işiniz daha kolay olur.