Bluetooth kulaklıktan müzik vs.. dinleme?

Başlatan Andromeda, 11 Ocak 2017, 17:39:09

Andromeda

Telefonda  çalışan dosyalardaki sesleri kulaklıktan duyabilmek için program gerekiyormuş..
bildiğiniz  kullandığınız bir program var mı..
teşekkürler..
" Tanrı, iradesini hakim kılmak için yeryüzündeki iyi insanları kullanır, yeryüzündeki kötü insanlar ise kendi iradelerini hakim kılmak için Tanrı'yı kullanırlar." ..." Tanrı'dan mesaj gelmiyor, biz Tanrı'ya mesaj gönderiyoruz"

Andromeda

Mono bluetooth  adında bir  program kurdum(google play..)..mp3 lerde ses güzel ama videolarda ses kesikli geliyor..hatta bazı videolarda da ses iyi ama video donuyor..
programı ve bluetooth u kapatmama rağmen videolar çalışırken  sorun çıktı..programı kaldırınca düzeldi..daha iyi bir progam gerekecek sanırım..
" Tanrı, iradesini hakim kılmak için yeryüzündeki iyi insanları kullanır, yeryüzündeki kötü insanlar ise kendi iradelerini hakim kılmak için Tanrı'yı kullanırlar." ..." Tanrı'dan mesaj gelmiyor, biz Tanrı'ya mesaj gönderiyoruz"

ByTEK

ben mono bluetooth router programını denedim ama ses çok kötü geliyordu.. resmen şarkı söyleyenin sesini tanıyamadım.

muuzoo

Bluetooth kulaklığı telefonla eşleştirince herhangi bir şey yapmadan tüm sesler kulaklığa geliyor zaten. Siz tam olarak ne yapmak istiyorsunuz?
gunluk.muuzoo.gen.tr - Kişisel karalamalarım...

mehmet

Bazı tek kulaklıklı cihazlar sadece konuşma için
yapılmış. Müzik, video, vs. sesi kulaklıkta duyulmaz
ya da çalma işlemi yapılmaz...
Olan olmuştur,
olacak olan da olmuştur.
Olacak bir şey yoktur.
---------------------------------------------
http://www.mehmetbilgi.net.tr

Andromeda

programı tekrar kurdum.bir video açtım.
telefonun bluetooth unu açtım.bluetooth kulaklığı açtım.bağlantı sağlandı.son olarak mono bluetooth programını açtım.herhangi bir sorun olmadan ses gayet güzel geliyor kulaklığa..
devamlı bu şekilde kulaklıktan dinlemek zararlı mı acaba?

Andromeda

Alıntı yapılan: muuzoo - 11 Ocak 2017, 20:33:10
Bluetooth kulaklığı telefonla eşleştirince herhangi bir şey yapmadan tüm sesler kulaklığa geliyor zaten. Siz tam olarak ne yapmak istiyorsunuz?
telefondaki müzik veya video dosyalarını kulaklık ile dinlemek..
program olmayınca kulaklık ile bağlantı olsada kulaklıktan ses gelmiyor.

muuzoo

Alıntı yapılan: mehmet - 11 Ocak 2017, 21:07:23
Bazı tek kulaklıklı cihazlar sadece konuşma için
yapılmış. Müzik, video, vs. sesi kulaklıkta duyulmaz
ya da çalma işlemi yapılmaz...

Anladım. Ben daha önce karşılaşmamıştım. Creative WP250 ve Jabra Rox kullandım hiç karşılaşmamıştım. Gerçi benim kulaklıklar stereo kulaklık hep belki de ondan denk gelmedim.
gunluk.muuzoo.gen.tr - Kişisel karalamalarım...

mehmet

Çok havalı görünen Samsung BT kulaklık
ile bunu gördüm. Müzik çalmıyordu. Sadece
arama esnasında kullanılabiliyordu.
Biraz araştırınca HM1100 veya HM1500 olabileceğini
düşünüyorum. Alttaki linkte çözüm bulunduğu
yazıyor.

http://www.basitteknik.com/2014/11/samsung-hm-1100-bluetooth-kulaklik-ile-muzik-ve-video-dinleme/
Olan olmuştur,
olacak olan da olmuştur.
Olacak bir şey yoktur.
---------------------------------------------
http://www.mehmetbilgi.net.tr

Andromeda

İlk önce video çalıştırılmaz ise sorun çıkıyor.. buraya kadar sorun yok ama bluetooth u kapatsanız bile mx player normal çalışmada sesleri çalmada sorun yaşıyor..telefonu yeniden başlatmak gerekiyor..
ama bsplayerda bu sorun yok..
üstelik bsplayer ayrı pencerede çalışabiliyor..güzel yapmışlar..

Andromeda

yanlış anlaşılmaması için..,
mono bluetooth programını çalıştırmadan önce videonun açılması lazım..yoksa telefon ile kulaklığın bağlantısı devamlı devrede kalacak doğal olarak..