Malzeme Smd

Başlatan Teğmen, 20 Ocak 2017, 14:31:24

Teğmen

Merhaba
Bir entegre var kartın üzerinde;
VNH 15 yazıyor
Bilgisi olan varsa hemen kullanmam gerekiyor.
"Girdim ilim meclisine kıldım eyledim talep,   Dediler ilim geride kaldı illa Edep illa Edep" Hz.Yunus Emre K.S.

aspcibertan

Google: "vnh15 datasheet"
ilk sayfa 3. sonuç: datasheetarchive.com, CD4007C ve türevi.

Bir de SMD Code Book diye arama yaparsanız birçok entegrenin üzerindeki koda göre datasheet ve ayrıntı veren sayfaları bulabilirsiniz.

Teğmen

"Girdim ilim meclisine kıldım eyledim talep,   Dediler ilim geride kaldı illa Edep illa Edep" Hz.Yunus Emre K.S.

kamilsorhan

Entegrenin net çekilmiş bir resmi olsaydı, daha kolay yardımcı olunabilirdi.Bu muhtemelen smd bir entegre dir. ''Smd chip codes ''   olarak  ararsanız bulabileceğinizi ümit ediyorum.

Teğmen

@aspcibertan
inceledim ama bu entegre 14 pinli
benim dediğim 3 pinli entegre bile sayılmaz triyak olması lazım
Bu datasheet de Vnh var onu diyorsan o sadece değer veriyor benim dediğim entegrenin adı VNH15

Teğmen

@MC_Skywalker
kestirip atmadım ki 3 pinli sizin deidkleriniz değil yani

MC_Skywalker

üreticinin sitesinde de kodu bulunmuyor http://www.onsemi.com/

Teğmen

@MC_Skywalker aynen  ne biçim bir komponentse

Teğmen

@MC_Skywalker
Şu malzemeyi biliyor musun veya bilen var mı bunu da bulamadım

Teğmen

@ipek
Teşekkür ederim bunlar gibi

aspcibertan

Fotoğraf faydalı olmuş, anahtar kelimeniz smd code book; birçok sorununuza derman olur.

Teğmen

41AJ52K altındada AC14 yazan bir entegre daha çıktı neden datasheeti yok bunların ;
Display sürmek için 74HC595 (Shift register)ile birlikte kullanılıyor.Bilgisi olan varsa aktarırsa sevinirim.

Kolay Gelsin