Bu yapıştırıcının ismi nedir?

Başlatan cevat1, 20 Ocak 2017, 21:02:01

cevat1

Arkadaşlar merhaba,
Videoda  izleyeceğiniz  süre1:40 itibaren görülen çok kuvvetli  yapıştırıcının ismi nedir?
Yardımcı olacaklara teşekkür ederim.
https://www.youtube.com/watch?v=ZUBVRLGXLGc

Yuunus

sisenin ustunde yaziyor Polyester, mobilyacilar kullanir.o motoru 10dk oyle bayiltirsa elinde kalir.

OG

Altta da birkaç kişi sormuş zaten,
"Cemal karagöz polyester karışımı yaptım polyester ile yamıştırdım yani"

"Kullandığım yapıştırıcı polyester, elimde o vardı ama daha iyi yapiştırıcılar da var yapı marketlerden alabilirsiniz."
demiş.
FORUMU İLGİLENDİREN KONULARA ÖM İLE CEVAP VERİLMEZ.

cevat1

5 lt lik petten İlk döktüğü sıvı, polyester mi?

ikinci şişeyi anladım, üzerinde "polyester dondurucusu"  yazıyor.

İlk şişedeki sıvı yapıştırıcı nedir?

Tamam üstat, aynı anda yazdığımız için sorunun yanıtını yukarıda yazmışsınız.

Bu polyester kullanışlı bir yapıştırıcı mıdır? Genel kullanımı var mıdır? her yerde yapıştırıcı olarak kullanılır mı?

kamilsorhan

Polyesteri yapıştırıcı olarak  her yerde ve her malzemede kullanmak doğru olmayabilir.Polyester donduğunda sert ve gevrek bir hal alır bu durum kırılganlığa ve gevşemeye sebep olabilir.Eğer bu zımpara tezgahını yapmayı düşünüyorsanız,motor milini diskin deliğine polyester ile sabitlemek yerine motor miline diş çekerek yapmanızı tavsiye ederim.
     Başlangıçta, motor mili deliğe sabitlenmiş  olsa da kullanım süresi ve kullanım şartlarına bağlı olarak ve ayrıca muhtemelen  diskin balans bozukluğundan dolayı zamanla ,polyester motor milinden ayrılabilir ve tehlike yaratabilir.