Altium Designer Eğitim

Başlatan Teğmen, 30 Ocak 2017, 14:57:40

Teğmen

Merhaba
Altium Designer ile ilgili olarak 0'dan başlayacak şekilde eğitim veren bir kurum biliyor musunuz?
Veya böyle bir kurs verebilecek olan var mıdır?
Forumu inceledim daha önce böyle bir kurs olmuş sanırım
"Girdim ilim meclisine kıldım eyledim talep,   Dediler ilim geride kaldı illa Edep illa Edep" Hz.Yunus Emre K.S.

Teğmen

@Melih1802 burda arkadaşımızın çalışması var.
Ben normal kurstan bahsediyorum
"Girdim ilim meclisine kıldım eyledim talep,   Dediler ilim geride kaldı illa Edep illa Edep" Hz.Yunus Emre K.S.

mustafaelektro

İNFOMA Teknoloji A.Ş ile görüşebilirsiniz.

Size yardımcı olmaktan memnun olacaklardır.

Fgocmen

İnforma  Geçen Sene  Temel Eğitim İçin 3500 dolar Fiyat vermişti  İnternet'te Ömer Çeçenin Videosu Var 5 saatlik Tavsiye Ederim
YaFeS

Firzen

Alıntı yapılan: mustafaelektro - 30 Ocak 2017, 17:03:01
İNFOMA Teknoloji A.Ş ile görüşebilirsiniz.

Size yardımcı olmaktan memnun olacaklardır.

İnforma sadece lisansı olanlara eğitim veriyor diye biliyorum
Kararsız...

ibocakir

Melih1802

Alıntı yapılan: Yafes - 30 Ocak 2017, 17:07:28
İnforma  Geçen Sene  Temel Eğitim İçin 3500 dolar Fiyat vermişti  İnternet'te Ömer Çeçenin Videosu Var 5 saatlik Tavsiye Ederim
Çok acemice, yanlış, amatör bir video. Yinede seyret.

ahmet2017

Fedevel'in videoları benim de dikkatimi çekti, fiyatları da fena sayılmaz, bedava olanı varsa öğrenmekten mutluluk duyarız.

mustafaelektro

Bu aralar tips yayinliyor fedevel. Kitap da olusturuyor bu bilgilerle. Takip etmek faydali olur.

Fgocmen

Alıntı yapılan: Melih1802 - 30 Ocak 2017, 20:37:53
Çok acemice, yanlış, amatör bir video. Yinede seyret.

Yeni başlayan mantığını anlamak ve Türkçe Kaynak Olarak Yeterli Bence

İstersen Udemy akedemide var $15 45 derslik videolar Fakat İngilizce Anlatılıyor

https://www.udemy.com/courses/search/?q=altium%20designer&src=sac&kw=altium%20de
YaFeS

Teğmen

Bir kişi mail olarak döndü informa'dan ama acaba verecekleri eğitim uzaktan eğitim mi oluyor yoksa kursa katılacak mıyız?