STM32F103RBT6 Arıyorum elinde olan var mıdır?

Başlatan Melih1802, 04 Mart 2017, 00:39:23

Melih1802

Bir test yapmak için STM32F103RBT6' ya ihtiyacım var. Elinde olan varsa ücreti mukabilinde almak isterim. Yerli piyasada bulamadım., Aliexpress ten sipariş ettim. Testi yapmak için sabırsızlanıyorum.

Melih1802

Karköy de 2 malzeme tedarikçisine sordum bulamadılar. Yarın isteyeyim.

skara1214

Herkes ölür ama herkes gerçekten yaşamaz

muhittin_kaplan

adetli mi lazım ?

Test için demişsiniz, 1 adet var elimde.

Melih1802

Teşekkürler Muhittin Hocam, @sadogan arkadıaşımızın verdiği linkten sipariş verdim hemen. Bir aksilik olursa isterim.

SERRO EFE

@Melih1802  hocam plc mi deneyeceksiniz.
Birde geçenlerde çinden getirttiğiniz plclerden bahsetmiştiniz,mitsubishi fx1n olarakmı programlıyorsunuz. Mitsubishi arayüzü ile programlıyorsanız bende 2-3 sene kadar önce üzerinde stm32f103rb olan bi karta çin sitelerinden bulduğum yazılımı yükleyip denemiştim. Mitsubishi programı ile bağlantı kurmuştum. Ama öylece kaldı :) Eğer bulabilirsem dosyalarını gönderebilirim.Yedek disklerin birinde olacaktı.

Melih1802

Alıntı yapılan: SERRO EFE - 04 Mart 2017, 21:34:01
@Melih1802  hocam plc mi deneyeceksiniz.
Birde geçenlerde çinden getirttiğiniz plclerden bahsetmiştiniz,mitsubishi fx1n olarakmı programlıyorsunuz. Mitsubishi arayüzü ile programlıyorsanız bende 2-3 sene kadar önce üzerinde stm32f103rb olan bi karta çin sitelerinden bulduğum yazılımı yükleyip denemiştim. Mitsubishi programı ile bağlantı kurmuştum. Ama öylece kaldı :) Eğer bulabilirsem dosyalarını gönderebilirim.Yedek disklerin birinde olacaktı.

Evet tam olarak Çin den getittiğim PLC ile bağlantı kurmaya çalışacağım. Merak ettiğim kart üzerinde gelen entegre üzerindeki entegrede bir program varmı denemek istiyorum.

ibra

Kocaelideyim.  Pcb üzerinde STM32F103RBT6TR 1 adet mevcut. Ayrıca mc9s08gb60a mcu var isteyene veririm
A_C5h5n5

Murat Mert

mert07

Melih1802

Denedim olmadı. Seri port plc yi görmedi.

erdogan_82

Arkadaşlar benim elimde bu işlemcinin kart üzerinde olani var. Üzerinde 2.8 inç dokunmatik tft ekran var. İki yıl önce çin sitesinden almıştım ama hiç kullanmadım STm bana çok karışık geldi ben daha çok pic işlemcilerle çalışıyorum.  Elinde 12 volt redüktörlü motor olan varsa takas yapabiliriz. Kart çalışır halde usb ye takınca direk üzerindeki demo program çalışıyor.

http://www.dx.com/p/mini-stm32-stm32f103rbt6-development-board-w-2-8-tft-lcd-touch-screen-157301#.WMlnS2997IU

kart bu arkadaşlar. ilgilenen olursa burdan yazsın veya mesaj yazsın.