FEDEVEL Academy 89$'lık kurs 10$ Kaçırmayın [Son 1 Gün Kaldı]

Başlatan bit01, 07 Nisan 2017, 23:09:57

bit01

Kursları yavaş yavaş udemy platformuna aktarıyor. Tanıtım amaçlı sanırım 15 saatlik temel kurs 10$ son ve 1 gün.

https://www.udemy.com/learn-to-design-your-own-boards/

Elektroemre

Bilgilendirme için teşekkürler hocam, kursu aldım ancak başlangıç seviyesi, Robert amca high speed design içinde kurs açar umarım.

Firzen

Alıntı yapılan: bit01 - 07 Nisan 2017, 23:09:57
Kursları yavaş yavaş udemy platformuna aktarıyor. Tanıtım amaçlı sanırım 15 saatlik temel kurs 10$ son ve 1 gün.

https://www.udemy.com/learn-to-design-your-own-boards/
Şuan $145 ben alamadım.
Kararsız...

fatal16

Alıntı yapılan: Firzen - 08 Nisan 2017, 13:58:21
Şuan $145 ben alamadım.

Bende şu şekilde yazıyor:

"$10 Orijinal fiyat: $145 İndirim: %93 indirim
Bu fiyat için son 1 gün!"

hwdesigner

Fgocmen

ben dün 15 dolara aldım sayfayı birkaç kez f5 yaparsan 10 dolara düşüyor 

YaFeS

bit01

Bahsedildiği gibi sayfayı yenileyince indirim alıyorsunuz. Hatta ben az önce mobilden baktım 145$ gözüküyordu. Bilgisayardan açtım 10$ gözüküyor.

Bir süredir indirim için "Son 1 Gün" yazmasına rağmen halen daha alınabiliyor. Başarılı bir eğitmen almaya niyeti olan arkadaşlar kaçırmayın derim.

AXI

Arkadaşlar konuya çok yabancıyım. Ve malesef ingilizcem çok zayıf olduğu için pek birşey anlayamadım.
Eğitimler online ve ingilizce galiba. İngilizcesi başlangıç seviyesinde olan birisine eğitime girmesini önerir misiniz?

Nedir bu FEDEVEL Academy?
"Hedeflerin bittiği tek yer, YENİ hedeflerin başlangıcıdır"

AXI

Son bir gün yazmasına rağmen 5 gün olmuş. Ama siz bu sitenin değerli eğitimler verdiğini söylüyorsunuz?
"Hedeflerin bittiği tek yer, YENİ hedeflerin başlangıcıdır"

Firzen

Alıntı yapılan: Babu - 13 Nisan 2017, 14:49:40
Son bir gün yazmasına rağmen 5 gün olmuş. Ama siz bu sitenin değerli eğitimler verdiğini söylüyorsunuz?

FEDEVEL Academy Altium eğtimi veren nadir yerlerden biri Robert Ferenac'ın hatırı sayılır bir itibarı vardır Altium tarafından. İlk testleri denemeleri iMX-6 tasarımını kendisi yapar yayınlar.

İngilizce başlangıç seviyisinde ve elektronik ile ilgileniyorsun tam bir sorun diyebilirim.
Eğitimde yapılanları sadece izle ve takip et yine öğrenirsin.
Kararsız...

okg

Alıntı yapılan: Babu - 13 Nisan 2017, 14:47:33
Arkadaşlar konuya çok yabancıyım. Ve malesef ingilizcem çok zayıf olduğu için pek birşey anlayamadım.
Eğitimler online ve ingilizce galiba. İngilizcesi başlangıç seviyesinde olan birisine eğitime girmesini önerir misiniz?

Nedir bu FEDEVEL Academy?
Anlatımı gayet güzel, yavaş konuşması sayesinde de demek istediklerini çok kolay anlayabilirsin, laf aralarında çok önemli teknik bilgiler de veriyor
KTU Elektronik Haberleşme - YTÜ Haberşelme YL - GTU Haberleşme YL

bit01

Alıntı yapılan: Babu - 13 Nisan 2017, 14:49:40

Eğitimi veren başka eğitim verilen site başka bu kısımı karıştırmayın. Daha önce kendi sitesinde sattığı eğitimi daha çok kişiye ulaşabilmek için udemy platformuna taşıdı.

Udemy çok büyük ve çok bilinen bir online eğitim platformudur. Dönem dönem ücretli eğitimlerde belirli süreler boyunca büyük indirimler yapar bu da o dönemlerden birisi.

Robert Feranec ise online Altium eğitimlerinin en bilinen eğitimcisidir. Ana dili İngilizce olmadığı için konuşması çok rahat anlaşılır. Biraz teknik bilgi ve lise ingilizcesi ile eğitimi rahatlıkla tamamlarsınız. Intermediate seviyede olan birisi ise hiç sıkıntı yaşamadan her dediğini anlayabilir.

DEno_12

Tlepsh

Bilgilendirmeler için çok teşekkür ederim, ben de bu kursu satın aldım. Yaklaşık 20 seneden de fazla bir süre önce DOS ortamında OrCAD dersi almış ve kullanmıştım. Daha sonra Proteus falan kullansam da Ares v.b. gibi PCB tasarımı programlarını kullanmadım. Ya hazır baskı dereleri yaparak kullandım yada delikli plakete yapıp geçtim v.s. Fakat son yıllarda gördüğüm uzak doğu ve ülkemizde kaliteli PCB üretimleri uygun maliyetle yapılıyor. Tabii başlangıç için Altium Designer gibi bir programla başlamak çok da uygun mudur bilemiyorum ama kendi projelerimi gerçekleştirebilecek kadar bir şeyler yapabilsem yeter. Bu Altium Designer'ın süre kısıtlı bir demo versiyonu var gördüğüm ama en azından bazı özellikleri kısıtlı süresiz bir versiyonu var mıdır ? Ya da eski sürümlerinden v.s. bulabilir miyim ?