ioturk

Başlatan mert3162, 16 Mayıs 2017, 00:47:51

mert3162

Merhaba arkadaşlar 3d yazıcı sayfalarında gezerken bir tanıtım videosu gördüm forumda arattım ancak hakkında bilgi göremedim.

https://www.youtube.com/watch?v=hgW14BFfTWA&lc=z13pxtdwevexczmrd04chbh5btv0f5exin40k

Kimdir bu ioturks içinizde tanıyan varmı ardunio yerine kullanılabilir diyor arkadaş

Biraz araştırınca gördüğüm şu oldu.Türk malı kalitesizdir algısını yıkmak için yapılmış bir şey diye belirtilmiş zaten satış fiyatına bakıldığında makul görünüyor.60TL
|^^^^^^^^^^^^\ ||\
|__PICPROJE.ORG __
||'""|""\___
| _____________ l | |__|__|___| )
(@!)!(@)"""""**|(@) (@)****|(@)---------

Üstadlarım nonstradam & Logan

BLİZZARD

Hiç bakmadan şunu demek isterim mikrodenetleyici atmega32u4 serisidir arduino Leonardo ile aynıdır.boot yüklenmiştir zaten bootu arduino ide nin içinde var. Kuvvetle muhtemel doğrudur dedikleri ama bakmam lazim  ;)

BLİZZARD

Tüh tutmadı sorry mikrodenetleyici ama olsun sonuç aynı.. açıkçası sevdim bu karti

mert3162

ardunio kullanmam gerekirse düşünmeden alacağım
|^^^^^^^^^^^^\ ||\
|__PICPROJE.ORG __
||'""|""\___

serdararikan

arduino dan farkı nedir? arduino gibi standart ve ucuz bir çözüm varken ne sebeple bu ürünü almalıyız?

mert3162

Devrim arabaları üretilebilseydi eğer neden almamız gerekiyorduysa bu ürünüde ondan tercih etmeliyiz bence konu içindeki videoyu izledinizmi ?

örneğin kısa devre koruması bile başlı başına bir sebep.Ucuz derken clone kartları kastediyorsunuz sanırım ona birşey diyemem ancak yerli üretimi desteklememiz gerektiğini düşünüyorum forumda bu konunun daha önce dile getirilememesi bile büyük bir eksiklik bence
|^^^^^^^^^^^^\ ||\
|__PICPROJE.ORG __
||'""|""\___