Hub veya Fırçasız Motor Türkiye içi

Başlatan mr.selim, 19 Mayıs 2017, 21:23:32

mr.selim

İyi günler. Hub motor (teker motor) ya da 24 V 100 Watt veya üzeri normal fırçasız motor Türkiye de nerede bulabilirim. 300 - 500 lira arası bütçemiz var. Faturalı ürün olması ve Türkiye de olması lazım.

matador

Elektrikli bisiklet alıp sökün. Bataryası da yanına kar kalır.

argeman

Fabrikamızda yazın işler biraz yavaşladığı için kendime 3 tekerli ayakta sürülebilen akülü bir araç yapmaya karar verdim,parça araştırmalarımda elektrikli bisikletin tüm parçaların ayrı ayrı satıldığını öğrenmiş oldum,Konya'da bir bisiklet ve motor parça satışı yapan bir işyeri buldum elinde hub motordan aküye,motor hız kontrolden lastiğe kadar hertürlü ürün var,kısacası netten bisiklet parça satan yerlerden hub motorun gücüne karar verip alım yapabilirsiniz.

mr.selim

Araştırdım siteleri de net bişey diyen yok. Belli fiyat aralığı görsem ona göre arıyacağım ama tam fiyat aralığını da bilmiyorum şuan piyasanın. bana sadece motor lazım başka parçaya gerek yok. Şurda şurda şu fiyat aralığında firmalar olsa bakıcam nette arıyacam ama işte herkes gizli kutu internette.

OG

Alıntı yapılan: mr.selim - 20 Mayıs 2017, 01:09:06
herkes gizli kutu internette.
Neden gizli kutu olsun arkadaşım, adam aksine malını satmak ister. Arama yaptığınız kelimeler yanlıştır veya piyasada yeterince yaygın değildir.
FORUMU İLGİLENDİREN KONULARA ÖM İLE CEVAP VERİLMEZ.

mr.selim

@OG 3 farklı kelimelerde 6' şar sayfa baktım en az. Demek ki Türkiye de gitmiyor.

@Zoroaster hocam türkiye içi olmalı fatura kestirmem lazım.

ACM

Bu linkteki sistem ilginizi çekebilir yada fikir verebilir belki. Ülkemde bulamadım. Motor satan bir elektronikci bu motorun bisikleti döndürmesi mümkün değil demişti bende vodeoyu gösterip harika bir montaj yapmış adam demiştim.

http://thestuffwebuild.com/projects/diy-electric-motorized-bicycle/

Bu motor 500 watt olan ama amazon.com da

https://www.amazon.de/HMParts-Scooter-Elektro-Motor-MY1050/dp/B0073EY200/ref=pd_day0_23_5?_encoding=UTF8&psc=1&refRID=ZHH4TK9KZGRXMR0QH1DC

Motor satışlarının %0.001 ini ben alacam yani alırsanız bayağı bir karım olacak :))

mr.selim

@A.C.M Aynen türkiye de yok galiba tek çare tek tek gördüğüm siteleri aramak fiyat almak.

Cemre.

mr.selim

@Cemre. Evet. Servo olarak geçiyor orda. Herhalde encoderli. O baya tuzlu olur bize.

sezgin05

Resimdeki motor için özel mesaj attım bakınız.