Şu alüminyum profili arıyorum.

Başlatan ankyra, 24 Mayıs 2017, 01:17:10

ankyra

Selamlar.

Kutu ararken bu fotoğrafı gördüm. İki parça sacı alüminyum profille birleştirmişler. Çok güzel köşe olmuş. İstenilen ebatta sac kutu yapmak için ideal göründü bana. Bu köşedeki profili ne diye aramalıyım? Kullanan var mı?

İyi çalışmalar.

Zoroaster

Bu tip profılleri piyasada bulamazsan bil ki özel tasarım ve kullanıcısı kendisi için çektirip kendi üretiminde kullanıyor.

Masraflarını karşılarsan sen de kendi tasarımın profilleri çektirebilirsin. Aluminyum lama vs satan adamlara gidersen en azından fiyat teklifi falan alabilirsin.
Seytan deliginden kacti.

drozk

ido2323

engerex

Modüler metal kutu/profil/levha vs.

dursuncemal

kendisini bulmakbiraz zor olabilir.aluminyum kose profili diye bir baksaniz belki bulursunuz.
:=

gokhangokcen

Bildiğini paylaşmak, Allah'ın verdiği öğrenme yeteneğinin zekatıdır.

ankyra

Alıntı yapılan: gokhangokcen - 24 Mayıs 2017, 12:55:47
http://www.otomataluminyum.net/ozel-profiller-995668#!prettyPhoto

2159 kodlu ürün işini görebilir. Stokta vardır yoktur bir şey diyemem.

Evet şekil olarak uygun görünüyor. Çene açıklığını öğrenmek lazım. Biraz fazla gibi. İlginize teşekkür ederim.

muhendisbey

Alüminyum köşe profili. Metal kutu yapımında kullanılırdı eskiden. Devre kartı kutusu bulmak çok zordu ve kutularda çok pahalıydı o zaman alüminyum ya da sac levhalar bu profillerle birleştirilirdi.
Zulmü alkışlayamam, zalimi asla sevemem; Gelenin keyfi için geçmişe kalkıp sövemem.

OG

Piyasada var ama hangi aluminyumcuda gördüm hatırlayamadım.
FORUMU İLGİLENDİREN KONULARA ÖM İLE CEVAP VERİLMEZ.

Melih1802

Bu profilden elimde kesilmiş olarak var boy uygunsa değerlendir.

ankyra

Alıntı yapılan: Melih1802 - 25 Mayıs 2017, 02:44:17
Bu profilden elimde kesilmiş olarak var boy uygunsa değerlendir.

Teşekkür edrim; bir üretici ile irtibat kurdum. Olumsuz sonuçlanırsa değerlendirebilirim.

Melih1802

Benikilerin boyu 177mm ve çıkma temiz.