S71200 1214C DC/DC/DC modelinde program yükleme hatası(online connection failed

Başlatan okay57, 17 Haziran 2017, 00:40:16

okay57

PLC S71200 1214C DC/DC/DC mOdel kullanmaktayım daha doğrusu kullanmak istiyorum :).
CPU modelinin üstünde ünlem işaretinin nedenİ automation license manager programının çalışmamasıydı(pniopcac.exe hatası). Bunu TIA PORTAL V13 te yaptı bende  v14 ü yükleyerek çözdüm.  Accesible device ile cihazımı görebiliyorum ama PLC ye program atarken( Version: V2.0,V2.1,V2.2 üçü de denenmiştir) "Extent dowload to device" tan cihazımı görebiliyorum flash ledlerini yakıyorum ama load dediğimde uyumsuz yazılım versiyonu hatasıyla karşılaşıyorum. Yardımcı olabilir misiniz arkadaşlar.

burak54

Online olabiliyor musunuz Online Diagonistic ten bir bakabiliyorsanız özelliklere daha ne cıkacaktır

okay57

F.T

Hakk şerleri hayr eyler Zannetme ki gayr eyler Ârif anı seyreyler Mevlâ görelim neyler Neylerse güzel eyler.

burak54

okay57

okay57

Hardware was not compiled. The configuration is up-to-date gözüküyor. Hardware compile et dediğim de.

burak54

okay57

nasıl yapabilirim. güncellemeyi denedim. firmware 4.1 i buldum ilgili sitede. İlgili siteye üye olmama rağmen indirmeme izin vermiyor. Sürekli üyelik bilgilerimi gözümün önüne getiriyor.

burak54

Direk indirmeniz kendi sitesinden vakit alır, bir süre tam üyelik onayı için beklemeniz gerekir özelden linki atarsanız indirip size atabilirim

apsis

"Makineye Beyin" MEKATRONİK

burak54