Böyle bir buton varmıdır?

Başlatan Andromeda, 13 Temmuz 2017, 10:55:55

Andromeda

Butona basıldığında sanki iki defa basılmış gibi kontakları hareket edecek şekilde..
zannetmiyorum ama yine de bir sorayım dedim :)
" Tanrı, iradesini hakim kılmak için yeryüzündeki iyi insanları kullanır, yeryüzündeki kötü insanlar ise kendi iradelerini hakim kılmak için Tanrı'yı kullanırlar." ..." Tanrı'dan mesaj gelmiyor, biz Tanrı'ya mesaj gönderiyoruz"

ilyas KAYA

Üretici olsan sen böyle bir ürün için milyonlarca basarmiydin?  :)
ne gereksiz bir buton olurdu değil mi ?

muhendisbey

Zamanında bir butonunda çift tık özellikli bir mouse'um vardı. Çift tık'ı yazılımsal olarak yapmışlardı.
Zulmü alkışlayamam, zalimi asla sevemem; Gelenin keyfi için geçmişe kalkıp sövemem.

Andromeda

cep telefonları için akıllı tuşlar var..kulaklık girişine takılan..program vasıtası ile basma sayısına göre işlem yapıyor..masaüstünde cep kullanımı için düşünmüştüm..aslında devre ile olur ama ..üşengeçlik işte. :) .hemde ayrı bir besleme istemiyorum
" Tanrı, iradesini hakim kılmak için yeryüzündeki iyi insanları kullanır, yeryüzündeki kötü insanlar ise kendi iradelerini hakim kılmak için Tanrı'yı kullanırlar." ..." Tanrı'dan mesaj gelmiyor, biz Tanrı'ya mesaj gönderiyoruz"

Andromeda

kendim yapmaya çalışsam zor olacak biliyorum...

sovalye

Monostable vibrator yaparsiniz aslinda.

Ayri besleme gerekmez. Normalde butonu koyacaginiz yeri devrenin beslemesi olarak kullanabilirsiniz. (Bir cmos ile kucuk kapasitoru surer heralde)