Gönderen Konu: Graphic Design with STM32 hands-on workshop  (Okunma sayısı 440 defa)

Çevrimdışı sadogan

• Profesyonel Üye
Graphic Design with STM32 hands-on workshop
« : 11 Ekim 2017, 04:21:58 »
http://www.st.com/content/st_com/en/about/events/events.html/stm32-graphic-design-2016.html?ecmp=tt5796_em_enews_sep2017

Istanbul,   November 7, 2017
Izmir,    November 8, 2017
Ne yazıkki Ankarada yok.

Çevrimdışı volkanunal

• Müdavim
Ynt: Graphic Design with STM32 hands-on workshop
« Yanıtla #1 : 11 Ekim 2017, 05:53:28 »
Örneğin İstanbul için  etkinliğin gerçekleştirileceği yer belli mi? Sitede göremedim , daha önce katılan arkadaş var ise kendi ofislerimi var yoksa başka bir lokasyonda mı yapıyorlar?

Çevrimdışı MrDarK

• Global Moderator
  • Profesyonel Üye
  • Gelecekten geçmişe..
« Yanıtla #2 : 11 Ekim 2017, 23:50:09 »
İlk defa etkinlik distribütör değil de ST tarafından hazırlanıyor. Biraz enteresan geldi :) O yüzden şu an için birşey söylemek zor gibi görünüyor. Daha öncelerde EMPA düzenlerdi bu etkinlikleri. Çeşitli otellerin toplantı odalarında vb yerlerde yapılırdı. Belkide belli bir süre sonra yine EMPA'ya devredebilirler.

Picproje Eğitim Gönüllüleri ~ MrDarK

Çevrimdışı quarko

• Kıdemli
« Yanıtla #3 : 12 Ekim 2017, 00:47:08 »
Sadece EMPA değil ki. ST nin Türkiye deki distribütör leri hep bu tarz eğitimler, seminerler düzenlediler. Ama bu sefer distribütör üzerinden değilde, direk st kendi üzerinden böyle bir etkinlik düzenlemesi enteresan.
“Aslanlar kendi hikayelerini yazmadıkça, avcıların kahramanlık hikayelerini dinlemek zorundayız.”

Çevrimdışı respected

• Kıdemli
« Yanıtla #4 : 12 Ekim 2017, 01:54:51 »
Kayıt olan arkadaş var mı? Ücret ve yer konusunda bilgisi olan

Çevrimdışı quarko

• Kıdemli
« Yanıtla #5 : 12 Ekim 2017, 03:02:11 »
Kayıt olan arkadaş var mı? Ücret ve yer konusunda bilgisi olan

Ücret konusunda muhtemelen ücretsiz olacak. Yer konusunda ise henüz bir bilgi göremedim, kayıt esnasında.
“Aslanlar kendi hikayelerini yazmadıkça, avcıların kahramanlık hikayelerini dinlemek zorundayız.”