Gönderen Konu: Traktör Hidrlik Sistem ECU tamir hakkında yardım  (Okunma sayısı 298 defa)

Çevrimdışı wallace22

• Yeni Üye
  • *
Traktör Hidrlik Sistem ECU tamir hakkında yardım
« : 20 Kasım 2017, 14:24:07 »
Merhaba,

Aranıza yeni katıldım, yeni üyeyim, eğer konuyu yanlış yere açtıysam kusuruma bakmayın lütfen.

Köyde ailem çiftçilik ile uğraşıyor. Kullandığımız traktörün hidroliği elektronik kontrollü.

Ancak bir problem nedeniyle hidrolikler doğru çalışmıyor. Servis ECU' da sorun olduğunu belirtti. Ancak elektronik bir problem olduğu için çözüm bulamadı.

ECU tamirini nerde yaptırabilirim, tavsiye edeceğiniz ve ya önereceğiniz bir yer varsa memnun olurum.

Şimdiden teşekkür ederim.

Çevrimdışı ilhan_mkp

• Emektar
Ynt: Traktör Hidrlik Sistem ECU tamir hakkında yardım
« Yanıtla #1 : 21 Kasım 2017, 12:29:25 »
ustam hayırlı akşamlar.
wallace22 foruma yeni üye oldu kendisini [size=78%]www.trakkulup.net[/size] sitesinden tanıyorum.
www.trakkulup.net platformu picproje.com elektronikçiler için neyse çiftçiler için o.
konuyu açan arkadaşta tarım konusunda ilgili sitede bildiklerini paylaşmaktan çekinmeyen biri.
traktörünün marka ve modeli SAME silver.
malesef servisleri elektronik konusunda neredeyse hiç destek vermiyor servisin yönlendirdiği kişilerde oto elektrikçi.
işin garip tarafı bu traktör piyasada çokta yaygın bir model değil.
arkadaşın ecu kartının fotoğrafları linkte var. [size=78%]https://www.trakkulup.net/showthread.php/89334-same-silver-110-hidrolik-ecu-elektro-kontrol-unitesi-tamiri[/size]
direkt tamir yapmıyorsak bile butarz işlerle uğraşan birini önerebilirseniz yeterli olacaktır.

Çevrimdışı wallace22

• Yeni Üye
  • *
Ynt: Traktör Hidrlik Sistem ECU tamir hakkında yardım
« Yanıtla #2 : 21 Kasım 2017, 13:58:05 »
Konu günceldir, yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.