remotexy neden apk dosyası oluşturmaz?

Başlatan mustafa_cmbz, 11 Aralık 2017, 01:38:07

mustafa_cmbz

http://remotexy.com/

çok güzel bir uygulama ama apk dosyası vermiyor sanırım...

एक होना

Hocam AndroidStudio tavsiye ederim.
Bu tip uygulamalar disariya pek dosya vermez.
Nedenini bilmiyorum.

cak28

İşlemi sitede halledip kaynak kodlarını alıp,Birol KURNAZ hocamın da dediği gibi android studio kullanarak apk dsyası oluşturabilirsiniz. Hem böylelikle android studio ve bilgisayarınıza kurduğunuz emulator ile programınızı gerçeğe daha yakın şekilde test edebilirsiniz.

Maxim

apk yı yaratan android programı (telefona yüklenen)
ücretli versiyonu almak lazım muhtemelen

mustafa_cmbz

@cak28  @Maxim 

Hocam orjinal programı alacaktım vazgeçtim uygulama dosyasını çıkartmayınca..16tl gibi bir ücreti var ama mesle bu değil

Hatta remotexy de anlamadığım olay ardunio için kod üretiyor ama android ile ilgili herhangi bir kod vs. üretmiyor..Sanırım üyelik üzerinde uygulamayı açıyor direk ardunio içerisinde böyle bir konfigrasyon kodu falan da var hatta uygulamaya dair..

mustafa_cmbz

mustafa_cmbz

Aldım bir deneyeceğim en azından evimde kullanmak için işime yarıyacak..

Maxim

tecrübelerini yazarsan sevinirim, bende merak ettim programı.

mustafa_cmbz

Program çok basit tek sıkıntısı kendisinin uugulama olması yaptığın buton vs şeyleri dışarıya apk olarak vermemesi..Bu yüzden de ücretli..ücreti ödeyip aldığında sadece o tel için geçerli sanırım.onu daha denemedim.aynı hesapla pro versiyon tablete yüklenebiliyor mu bakmadım daha..

Çalışması web arayüzünden yaptığın buton vs gibi uyarlamaları ardunio idesnin basında kendine özgü kodlaması...

Wifi ile bağlandığında bu kodlar nano - espye esp de telefondaki uygulamaya gönderiyor ve web arayüzünde yaptığın tüm buton vs ler ekrana geliyor...

Web arayüzüne buton koyuyorsun butona basıldığında şu çıkışı aktif ediyosun direk ardunio kodunu kendi oluşturuyor..

Şimdilik denemelerim bu kadar ama 1 saattir uğraştığım ve beni gıcık eden tarafı şu

Programı yüklerken herhangi bir izin istemedi..wifi vs diğer bağlantıları taratırken konum izni istediğini söyleyen bir hata verdi gittim izin verdim uygulamalardan olmadı konumu açınca düzeldi namussuz..acayip birşey..ama güzel..hobi amaçlı güzel..ama diğer bakımdan düşünürsen konum istemesi benim canımı sıktı biraz..

एक होना

Alıntı yapılan: mustafa_cmbz - 12 Aralık 2017, 00:09:55
konum istemesi benim canımı sıktı biraz..

Yakında hesap sorar olacak bu uygulamalar.
Bulunduğun konuma çok gitmeye başladın kiminle buluştun kim o gibi sorular sormaya başlar bu uygulamalar.

mustafa_cmbz

Sormasına gerek yok sen yetkiyi veriyosun oda kimlesin nerdesin biliyo 😂 yetki vermezsende paranla rezil oluyosun işte..

Bunla ufak tefek işlerimizi görürken bir yandan da android studio yu öğrenmek lasım..