1U ve 2U Kutu

Başlatan एक होना, 17 Ocak 2018, 20:04:05

एक होना

Foto da ki ürünlerden nereden bulabilirim ? Boş kutu.
1U ve 2U lazım. Adet olarak da 3 yada 5 tane.

fide

Her birimiz, geride bıraktığımız eserler kadar ölümsüzüz. Evlat gibi, talebe gibi, icatlar gibi...   http://fidenetgaraj.blogspot.com

एक होना

Hocam Altınkaya daki ürünler pek hoşuma gitmedi gibi.
Web sayfalarında ki foto pek hoş görünmüyor.
Alt ve üst kapak ince gibi. Tam detay göremedim.

Daha farklı bir marka yada şirket ürünü olursa karşılaştırma yaparım.

sinus

OG

FORUMU İLGİLENDİREN KONULARA ÖM İLE CEVAP VERİLMEZ.

foseydon

Hammond tuzlu kaçar.

Lande.com.tr

Aksesuar kısmına bir göz atın. Aslen kabinet üreticisi, ama işinize yarayabilir.

एक होना

@OG  Osman hocamın tavsiyesi üzerine arama yaptım bir şeyler çıktı araştırıyorum.

@foseydon hocam lande ye baktım göremedim aradığım kutuyu.

@mustafayilmaz hocam sayfaya baktım da yabancı. Getirtmesi bir dert kargosu bir dert.

OG

Levent tarafında sanayide bir üreticisi vardı oradan alıyorduk firma adını da hatırlayamadım, kartını falan da bulamadım.
FORUMU İLGİLENDİREN KONULARA ÖM İLE CEVAP VERİLMEZ.

mustafacan

Keşfedilecek çok teknoloji var. Boş Vaktim Yok!

sinus

foseydon

Alıntı yapılan: Birol KURNAZ - 17 Ocak 2018, 23:18:34
@OG  Osman hocamın tavsiyesi üzerine arama yaptım bir şeyler çıktı araştırıyorum.

@foseydon hocam lande ye baktım göremedim aradığım kutuyu.

@mustafayilmaz hocam sayfaya baktım da yabancı. Getirtmesi bir dert kargosu bir dert.

Aksesuar kısmında resimleri sağa sola çekerseniz kulplu çekmeceler var. Ya da PDF yıl indirip bakabilirsiniz. 1u 2u yükseklik ama genişlik işinizi görür mü bilmem. Ön kapak kulpsuz sipariş edilebiliyor olması lazım. Birkaç üretici daha var ama isimler aklıma gelmedi. Ben şahsen Altınkaya yı tavsiye ederim. Ankara da iseniz gidip bakın derim. Altinkaya bin sitedeki ürün resimleri (bence) ürünlerini olduğundan kalitesiz gösteriyor. Orijinal ürünü görseniz hoşunuza gidebilir.

@mustafayilmaz

Ben bulunmaz demedim, tuzlu olur dedim. Ayrıca, beklemesine var. Ben zannetmiyorum ki buradaki distribütörleri rack unit stok tutsun.

एक होना

@foseydon  hocam Ankara da değilim.
Önümüzdeki günlerde İstanbul da olacağım. Altınkaya nın  İstanbul ofisine uğrayıp bir bakayım.

Galiba ben beceriksizim Lande nin sayfasında bulamadım.

foseydon

Alıntı yapılan: Birol KURNAZ - 18 Ocak 2018, 00:59:50
@foseydon  hocam Ankara da değilim.
Önümüzdeki günlerde İstanbul da olacağım. Altınkaya nın  İstanbul ofisine uğrayıp bir bakayım.

Galiba ben beceriksizim Lande nin sayfasında bulamadım.

http://lande.com.tr/accessories.zip

Çekmeceler e bir bak hocam.

एक होना

@foseydon  AltınKaya nın kutularına bir bakayım ist e gittiğim de. olmaz ise çekmeceleri kullanırım.
Osman hocamın verdiği linklerde araştırma yaptım güzel ürünler var da pc için kasa. düz de araştırıyorum.

एक होना

Altınkaya firmasının İstanbul şubesini ziyaret ettim.
Kutular güzel çıktı.
Ön ve Arka panel 3mm alt ve üst kapak 2mm.