Hosting Tavsiyesi Sitemiz Hangi Firmayı Kullanıyor ?

Başlatan KIRIKDR, 16 Mart 2018, 17:14:35

KIRIKDR

Merhabalar arkadaşlar picproje gibi simple machine üzerinden bir forum yapmak istiyorum medikal konularla alakalı. Hosting alıcam fakat hangisinden alacağıma karar veremedim. Anadolu web şu an için en ucuzu deniliyor. Yalnız şikayet.var sitesinden bi kaç olumsuz yorum okudum. Siz ne kullanıyorsunuz ? Picprojemiz hosting hizmetini nereden almakta. Verilerin güzel muhafaza edebilecek bir host arayışındayım. Tavsiyelerinizi beklerim. Forumda'da eski entrylerden araştırdım sitenin hızlı çalışması için yerli hosting önerilmiş fakat tavsiye edilen firmalarin bazıları kapanmış.. Güncelliğini yitirdiğini düşündüğüm için yeniden açtım bu başlığı.. Herkese iyi günler. Creativitesi yüksek enerjisi bol bi gününüz olsun :)

Sozuak

GoDaddy sınırsız kullanıyoruz. Yıllardır alan adı kaydı da dahil bu siteden yaparım. sorun yaşamadık ama alan adının süresini geçirirseniz ara periyot boyunca fahiş fiyat istiyor geri almak için.  Hosting  olayına dönecek olursak eposta haric sınırsız alan, sınırsız trafik, sınırsız alan adı vs aylık 45TL gibi bir fiyat. Daha ucuz olan seçenekleri de var.

elektronart

Daha önce ben de yurtdışından hosting almıştım. Fiyatlar çok uygundu. Sonra BTK sitemi yasakladı. Aslında benim sitemi değil aynı IP üzerinde çalışan başka bir siteyi kapatmış ama benim sitem de Türkiye'den erişilmez oldu bir anda. Hosting aldığım yere mail atıp IPmi değiştirmelerini istedim kusura bakma dediler. Ben de onlara kusura bakmayın dedim. Şimdi İzmir'de olduğum için İzmir'li bir firma hostmana kullanıyorum. Ticari isimleri biraz enteresan besicilik filan geçiyor içinde ama fiyatları çok iyi. Mini Bayi paketleri 1GB alan ve sınırsız hosting seçeneği ile yıllık 50lira. Bu seçenek size küçük gelir ama uygun bir seçenek bulabilirsiniz. Yönetim panelleri gayet iyi. Site ile ilgili 1 kez sorun yaşadım onda da bir kaç saat içinde çözüm sağladılar. Tavsiye olunur.
Açık Elektronik

KIRIKDR

Çevremdeki arkadaşlara da sordum sonunda  Natro Hosting'den hosting aldım. %60 indirim vardı. Hala da hem domain hem hosting satışlarında indirim devam ediyor. Bu firmada İzmir'deymiş. Kullananlar memnun. Umarım ben de sorun yaşamadan kullanırım.

kamilaktemur

Alastyr öneririm. Kurumsallığı uygun fiyatla birleştiren nadir firmalardan biridir.