Mikro Usb port maskesi (?)

Başlatan ankyra, 15 Nisan 2018, 13:00:23

ankyra

https://goo.gl/eh7ShT

Linkteki ürünü kullanıyorum. Ancak kutulamada mikro usb portunun deliğini düzgün bir şekilde açmak çok zor oluyor. Bunun yerine kolayca delebileceğim ve mikro usb portunu yerleştirebileceğim bir ürün arıyorum. Bilen, kullanan var mı?

Melih1802

Mini usb port yuvasını hangi malzemeye açacaksın.
Plastik gibi bir malzemeyse kemer delik açma aparatı gibi bir tool hazırlatabilirsin, ben tornacıya özel bir yuva için aparat yaptımıştım.

ankyra

Genelde plastik, ancak sac ve kontraplak ta işlemem gerekiyor. Yuvarlak delsem, plastik bi parçayı deliğe oturtsam, o parçaya da mikrousb portunu oturtsam tadından yenmeyecek:)

Melih1802

Şimdi tam olarak aklındakini anladım, mantıklı bir ihtiyaç. İnternet te biraz göz gezdirdim ama bulamadım. Başka bir çözüm yada uygun materyalden kalıba dökmen gerekecek. Kaç tane lazım dı.

ankyra

Sayı veremem, ticari olarak çalışıyorum. Biri bişey isterse kullanıyorum. Çok pratik bir modül, adaptör ihtiyacını ortadan kaldırıyor. Ben bulamadım diye foruma yazdım. Yok ise piyasada olmaması ilginç.

Melih1802

3 boyutlu yazıcıyla basmak pratik olabilir.

Melih1802

ankyra

Evet, mikro usb olursa ve kolay temin edilebilirse... Teşekkürler... Bakayım biraz...

ankyra

en iyi seçenek 3 boyutlu yazıcı gibi duruyor. biri yapıp satsa zarar etmez zannımca.

एक होना

Standart USB getirtmiştim.
Mikrosu da varmış

Ali Expers

sezgin05

Alıntı yapılan: ankyra - 16 Nisan 2018, 01:48:45en iyi seçenek 3 boyutlu yazıcı gibi duruyor. biri yapıp satsa zarar etmez zannımca.

Size lazım olan şey tam olarak bu galiba? Adet az ise basıp gönderirim.

ankyra

Alıntı yapılan: sezgin05 - 20 Nisan 2018, 09:50:42Size lazım olan şey tam olarak bu galiba? Adet az ise basıp gönderirim.
(Resim gizlendi görmek için tıklayın.)
Evet tam da budur. Çizimini yollarsanız çok makbule geçer.

sezgin05

ankyra