Işıklı Anahtar

Başlatan एक होना, 29 Nisan 2018, 22:16:36

Andromeda

çok basit..ben bahçedeki kedinin gözünü çıkarıp takmıştım..sonra kanı temizliyorsun..
şaka şaka.. :)
karanlıkta parlayan fluoresan etiket gibi birşey yapıştırılabilir..ama aydınlatma amaçlı değil..sadece farkedilmesi için..
" Tanrı, iradesini hakim kılmak için yeryüzündeki iyi insanları kullanır, yeryüzündeki kötü insanlar ise kendi iradelerini hakim kılmak için Tanrı'yı kullanırlar." ..." Tanrı'dan mesaj gelmiyor, biz Tanrı'ya mesaj gönderiyoruz"

asma

Viko nun ürünlerine baktınız mı.
Nötr hattına gerek yok , tehlikeli değil , 10 mA yüksek bi değer.1-2mA yeter , ters diyot kondansatörlü devrede , seri diyot dirençli devrede kullanılmalı. Neon da uygun bir çözüm.
Kolay gelsin.

RaMu

Alıntı yapılan: elek - 30 Nisan 2018, 15:22:19çok basit..ben bahçedeki kedinin gözünü çıkarıp takmıştım..sonra kanı temizliyorsun..
şaka şaka.. :)
karanlıkta parlayan fluoresan etiket gibi birşey yapıştırılabilir..ama aydınlatma amaçlı değil..sadece farkedilmesi için..
Sadece göz olursa zamanla kuruyor, feri sönüyor,
direk kediyi takmak daha iyi olur.
Sorularınıza hızlı cevap alın: http://www.picproje.org/index.php/topic,57135.0.html

tekosis

lamba sürekli açık kalsın, böylece anahtarın yerini bulmak kolay olur  ;D
İlim ilim bilmektir, ilim kendin bilmektir, sen kendin bilmezsin, bu nice okumaktır.

एक होना

Sorunu hallettim.
Boynuma ufak bir el feneri astım :)

İşin şakası bir yana. Hazır ışıklı anahtar varda biraz tuzlu. işin ucuzuna kaçayım dedim.

Hemen hemen Anahtarların yakınların da priz var. olmadı priz içerisine ufak bir işlem yapılır.

Her bir kişiye ayrı ayrı teşekkürler.