Kutu Havalandırma İzalasyon

Başlatan एक होना, 01 Mayıs 2018, 20:08:13

एक होना

Elektronik cihazlarda üst kapağın havalandırma deliklerinde  bez gibi bir şey var. Nedir o ? ve nereden bulabilirim.

Altınkaya dan aldığım 19 inç kutunun üst kapağındaki havalandırma bölümü baya bir açık.

İçerisine bir şey kaçmaması için o Malzemeden yapıştırmayı düşünüyorum.

Tavsiyeleriniz nelerdir.

mehmetemin

Renk problem değilse ıslak mendilin kurumuş hali olabilir mi ?  :)

एक होना

Islak mendilin kuru hali. Güzel fikir. Renk için sprey boya iş görebilir.

Teşekkürler.

Başka fikirlerde gelirse süper olur. Hangisi kolay yada basit bulunursa onu yaparım.

mozkan87

Pencerelerde kullanılan elek telleri daha uygun olabilir, hava geçirgenliği daha iyi olacaktır. Veya terzilerin kulandığı tül gibi şeyler olabilir.

mehmet

Yanma tehlikesi de göz önünde
bulundurulmalıdır.
Zira terzilerin kullandığı
o malzeme veya diğer kumaş
türevliler bu konuda tehlike
arz edebilirler.
Olan olmuştur,
olacak olan da olmuştur.
Olacak bir şey yoktur.
---------------------------------------------
http://www.mehmetbilgi.net.tr

F.T

Pencerelerde kullanılan teflon sineklik teli.Isı dayanımı yüksek olur.
Hakk şerleri hayr eyler Zannetme ki gayr eyler Ârif anı seyreyler Mevlâ görelim neyler Neylerse güzel eyler.

एक होना

Sineklik de gözenekleri fazla açık.

Anfi ve türevlerini açtığım da havalandırma bölümünde keçe gibi garip bir malzeme vardı. Asıl aradığım o.

Altarnetif de olur da havalandırma mazgalından içerisine bir şey düşmesini de engellemeli.

Gözenekleri fazla açık olmamalı.

tekosis

arama motoruna dokuma filtre bezi, keçe filtre, polyester filtre yazınca size uygun seçenekler geliyor.
İlim ilim bilmektir, ilim kendin bilmektir, sen kendin bilmezsin, bu nice okumaktır.

Andromeda

..bez süpürge torbası olur mu..
veya ince süpürge filtresi..
" Tanrı, iradesini hakim kılmak için yeryüzündeki iyi insanları kullanır, yeryüzündeki kötü insanlar ise kendi iradelerini hakim kılmak için Tanrı'yı kullanırlar." ..." Tanrı'dan mesaj gelmiyor, biz Tanrı'ya mesaj gönderiyoruz"

yesilu

3 harfli zincir mağazalarımızdan birine git, mutfak bezi var, tam istediğin malzeme. hatta 7bin şubesi olanda rulo şeklinde perforajlı var, ben bundan elk süpürge motor öncesi filtre, aspiratör filtresi yapıp kullanmıştım zamanında...

Andromeda

.."sarı toz bezi"ni mi diyorsun..
" Tanrı, iradesini hakim kılmak için yeryüzündeki iyi insanları kullanır, yeryüzündeki kötü insanlar ise kendi iradelerini hakim kılmak için Tanrı'yı kullanırlar." ..." Tanrı'dan mesaj gelmiyor, biz Tanrı'ya mesaj gönderiyoruz"

yesilu

tam üstüne bastın, şimdi renk seçenekleri de mevcut...

ilyas KAYA

Bu iş için en ideali elyaf dır. Sıklığını siz belirleyebilirsiniz. Keçe ve toz bezi çok sıkı olur

sezgin05

Hocam ben mutfak aspiratörü filtre kağıdı tercih ediyorum. Yanıcı olmaması da avantaj tabii. Tel olanı da var.

M.Salim GÜLLÜCE