Beckhoff ürünlerinde tecrübeli olan varmı

Başlatan sezgin05, 15 Mayıs 2018, 12:54:59

sezgin05

Elimizde Weeke optimat bir cnc de Beckhoff FC7501 PCI fiberoptik kartla haberleşen 2 adet PLC sistemimiz var. Kartla PLC ler haberleşmiyor. Twincat üzerinden ne yaptıysam olmadı. Programsal olmadığından eminim çünkü çalışan bir zamanda alınmış yedek HDD dem var. Sistem resimdeki gibi çalışıyor.PLC lerden biri kabinde diğeri magazin kafasında bulunuyor. PLC lerde kendi arasında fiber haberleşiyor.


microcozmoz

Twincat 2 kullanıyorsunuz sanırım, ben twincat3 kullandığımdan net cevap veremeyebilirim ama tüm hatta bağlı cihazları tarattığınızda eğer haberleşmesinde sıkıntı olan bir cihaz var ise listede görünmez.

Beckhoff istanbul ofisinden destek almayı denedinizmi?
"Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler."

sezgin05

Alıntı yapılan: microcozmoz - 17 Mayıs 2018, 16:48:55Twincat 2 kullanıyorsunuz sanırım, ben twincat3 kullandığımdan net cevap veremeyebilirim ama tüm hatta bağlı cihazları tarattığınızda eğer haberleşmesinde sıkıntı olan bir cihaz var ise listede görünmez.

Beckhoff istanbul ofisinden destek almayı denedinizmi?

Evet hocam son çare servis kaydı istedik.