R820T2 tunner katalog bulmak?

Başlatan bulut_01, 29 Mayıs 2018, 19:55:31

bulut_01

iyi aksamlar arkadaslar R820T2 tunnerin katalog nu bulamadım var mı site vs katalogunu bulmam için bu tunnerin?
YENİLMEZ..

OptimusPrime

https://donanimveyazilim.wordpress.com || Cihân-ârâ cihân içredir ârâyı bilmezler, O mâhîler ki deryâ içredir deryâyı bilmezler ||

bulut_01

YENİLMEZ..

Sozuak

Karışık çıkmış linkler 3 ayrı pdf var. Testler var sonuncusunda. Bir de  katalog yazmışsınız katalogda aradığınız bilgiyi yazmamışsınız. Müneccim kadromuz da maalesef henüz boş :)

bulut_01

Alıntı yapılan: Sozuak - 29 Mayıs 2018, 20:33:20Karışık çıkmış linkler 3 ayrı pdf var. Testler var sonuncusunda. Bir de  katalog yazmışsınız katalogda aradığınız bilgiyi yazmamışsınız. Müneccim kadromuz da maalesef henüz boş :)
katalog deyince tek tek özelliklerimi yazmak lazım 18f4550 dediğimizde usb için ayrı adc için ayrı ayrı mı bakacaz kataloga ayrıca katalog dediğinde a dan z ye bütün özelliklerini anlatan bilgi veri dosyasını (pdf) arıyorum.
YENİLMEZ..

Sozuak

O dediğiniz verikağıdı yani datasheet. Katalog demek benzer ürünlerin listelendiği belge.

bulut_01

YENİLMEZ..

Sozuak

Tamam şimdi oldu :)

Yok maalesef. Register veri kağıdında bile gizli ibaresi var. Devlet sırrı gibi koruyorlar.

bulut_01

o zaman bu datasheet ulaşamıyacagız gibi anlaşıldı.
YENİLMEZ..

bulut_01

bunun t2 olan modelinin datasheet ni bulamıyoruz.
YENİLMEZ..

Sozuak

Bir kaç yerde T ve T2 modeli çipin kullanıldığı modülleri test etmişler. O test yazılarında hassasiyetinin arttığı (gürültünün daha düşük olduğu) gibi birşeyler gördüm. T modeli baz alıp T2 nin farklılıklarını oradan çıkartmak yeterli gelmiyor mu ? Daha detaylı çözmek istediğiniz ne var?

bulut_01

Alıntı yapılan: Sozuak - 30 Mayıs 2018, 15:08:18Bir kaç yerde T ve T2 modeli çipin kullanıldığı modülleri test etmişler. O test yazılarında hassasiyetinin arttığı (gürültünün daha düşük olduğu) gibi birşeyler gördüm. T modeli baz alıp T2 nin farklılıklarını oradan çıkartmak yeterli gelmiyor mu ? Daha detaylı çözmek istediğiniz ne var?
min ve max frekans aralıgı katalog max 1.8 ghz yazıyor ben 2.4 ghz kdr ölçüm yapıyorum.
YENİLMEZ..