ebay

Başlatan coco, 08 Haziran 2018, 01:54:22

coco

08 Haziran 2018, 01:54:22 Son düzenlenme: 08 Haziran 2018, 01:55:27 coco
Ebay üzerinden 3 aden potans satın alamak istiyorum fakat satış yapan Amerikalı Türkiyeye shipping seçeneği yok ve satıcı özel mesajda kabul etmiyor

Forumda  satın alıp yolluyacak aracı firmayla çalışan veya başka nasıl?

Melih1802

08 Haziran 2018, 02:14:02 #1 Son düzenlenme: 08 Haziran 2018, 02:16:11 Melih1802

coco

Siz alışveriş yaptınız mı?

Melih1802

Bir arkadaşım aldı. Fakat kişisel bir alışverişim olmadı.

OG

Alıntı yapılan: Melih1802 - 08 Haziran 2018, 02:14:02http://www.demsay.com/tr/ den sorabilirsin.
Acil işler ve az miktarlar için çok kez çalıştık. Problem olmadı.
FORUMU İLGİLENDİREN KONULARA ÖM İLE CEVAP VERİLMEZ.

polleme

www.amerikadaniste.com sitesini 3-4 kez kullandım. Hiç sorun yaşamadım. Ürünü satın alıp onların size verdiği adresi yazıyorsunuz, ürününüz o adresinizde bekliyor, istediğiniz anda tüm ürünleri tek seferde Türkiye'ye göndertebiliyorsunuz. Hatta bir seferinde gümrüğe takılması garanti bir cihaz bile sorunsuz gelmişti.

coco

PayPal kapalı nasıl ürünü satın alıyorsunuz?

Alıntı yapılan: polleme - 08 Haziran 2018, 12:08:25www.amerikadaniste.com sitesini 3-4 kez kullandım. Hiç sorun yaşamadım. Ürünü satın alıp onların size verdiği adresi yazıyorsunuz, ürününüz o adresinizde bekliyor, istediğiniz anda tüm ürünleri tek seferde Türkiye'ye göndertebiliyorsunuz. Hatta bir seferinde gümrüğe takılması garanti bir cihaz bile sorunsuz gelmişti.

polleme

İlk mesajı açan kişi Ebay'den siparişi değil de Türkiye'ye shipping konusunu sormuştu. O nedenle hemen bilgiyi ilettim. Ben Ebay'den en son sipariş verdiğimde Paypal sorunu yoktu. Bu servisi daha ziyade Türkiye'ye ürün göndermeyen yerler için kullanıyorum.

Ama konu Ebay ise şunu söyleyebilirim: Amerikadaniste hizmetinde ürünü iki yolla (hala değişmediyse tabii)  alabilirsiniz. Ya siz satın alıp ürünü size verilen adrese sevkettirirsiniz, bu durumda ödemeyi siz yaparsınız. Ya da ürünü Amerikadaniste sizin adınıza alır, tüm masrafları sizin kartınızdan bir seferde çeker.