Aku girisine uygun sarj soket tipi?

Başlatan vedo35, 13 Temmuz 2018, 23:35:16

vedo35

Elektrikli bisikletin sarj girisi resimdeki gibi. Ancak bu girise uygun soket yada adaptoru bulamadim. Google ve aliexpreste bulduklerim 2 uclu soket yada adaptorler bu girise gore buyuk. Bu tipe uygun 2 uclu adaptor soketinin adi/kodu nedir?

Biliyormusun dedi, ben ne yaptiysam kader icabi yaptim dedi. Ben gene sustum.... Kimbilir sende belki kaderin memurusun vazifeni yapiyorsun dedi.

ipek

benim bisiklete XLR takmışlar tek yönde girebiliyor ,uçlar oldukça kalın,ayrıca senin resmine benzer Konnektörler Abed Han Emka'da olabilir web sayfası varmı bilemiyorum..

vedo35

İpek arkadaşım çok teşekkür ederim. Ben yurtdışındayım. O yüzden sizden ricam bu girişe uygun soket tipinin kodunu öğrenebileceğim bir link varsa o koda göre nette araştırıp satın alacağım. Yoksa 1saat AliExpress, Google da gezindim hiç bir ipucu yok. Bulduklarım iki uçlu 15mm ve bisikletin fren sensörü için soketli kablo. Öbür türlü akünün içini açıp bu girişi iptal edip yerine standart girişli soket tamam lazım. Onunda bir sürü işi var.
Biliyormusun dedi, ben ne yaptiysam kader icabi yaptim dedi. Ben gene sustum.... Kimbilir sende belki kaderin memurusun vazifeni yapiyorsun dedi.

mustafa_cmbz

vedo35

Bisikletin markası şu anda aklımda değil. Bu bisiklet arkadaşın.Benden yardım istedi. Zaten buralarda pek tutulmayan çin markası bisiklet. Bana öyle dedi. Sözüak arkadaşım verdiğiniz linkteki iki uçlu olan sanırım oluyor. Ama adam 25 dolara satıyor. Buda böyle giderse içini açıp bendeki eski akü soketlerinden birini buna transfer edeceğim sonucu çıkıyor gibi. Genede linkteki ürünü favorilerime ekledim. Acil durumlarda satın alacağım artık.

Sozuak

2 pin olmasinin disinda benzeyen bir yani yok bence.  :)

mustafa_cmbz

Alıntı yapılan: Sozuak - 17 Temmuz 2018, 23:42:372 pin olmasinin disinda benzeyen bir yani yok bence.  :)

bulamazsa böyle birşeyler uydurcak artık  ;D