çanaksız uydu alıcısı

Başlatan okay57, 12 Şubat 2019, 16:28:04

okay57

sadece şifresiz ulusal kanallar izleyebileceğim yani bunun yeterli olacağı çanaksız uydu cihazı tavsiye edebilirmisiniz arkadaşlar.

fahri-

Çanaksız uydu alıcısı olmaz.

engerex

Çanaksız denen IPTV'dir. Yoksa çanaksız uydu çok zor. IPTV için İnternet gerekli. Çeşit çok hatta çöp denebilecek kadar çok.

okay57

internet tabanlı bir cihaz tavsiyeniz var mı ben bakıyorum blanca silver box var 89 lira ama satıcı garanti vermiyor çünkü modemle tv arasında iki duvar var. hiremco da çok pahallı.

mustafa_cmbz

Tivibu avye ederim bulunduğun mevkide ttnet sağlayıcısının alt yapısı iyise en azından bulunduğun ilde devamlı caddeleri kazıp durmuyorlarsa sorunsuz kullanırsın.tekrar izle özelliği efsane..

Ben memnundum en son caddede kazı esnasında fiber omurgayı kopardı aptal herifler 3 ay sürecek arıza dediler wodafone a geçtim..

MCansız

Raspberrypi 3 e kodi yükleyin ,kodinin birsürü şifreli şifresiz eklentili kanalları var internet hızınız iyi ise işinizi görür

overlok

Alıntı yapılan: MCansız - 13 Şubat 2019, 09:19:29Raspberrypi 3 e kodi yükleyin ,kodinin birsürü şifreli şifresiz eklentili kanalları var internet hızınız iyi ise işinizi görür
Yakın zamanda yapmayı planlıyorum.
https://maker.robotistan.com/openelec-ile-raspberry-pinizi-media-centera-donusturun/
Hanımların dikkatine, overlok makinesi ayağınıza geldi!