Honor 7s cep telefonu alacağım..?

Başlatan Andromeda, 07 Mart 2019, 08:27:51

Andromeda

Şu anda Samsung core prime var..bana yetiyor..
bu Honoru eve koyup  hem internet hem de ip kamera kullanımı için düşünüyorum..zaten internet uygulamaları deney için(uzaktan kumanda vs) bir tane cep lazımdı..
belki eve samsung u koyarım..honoru ben kullanırım..fiyat 800..
ne diyorsunuz..
" Tanrı, iradesini hakim kılmak için yeryüzündeki iyi insanları kullanır, yeryüzündeki kötü insanlar ise kendi iradelerini hakim kılmak için Tanrı'yı kullanırlar." ..." Tanrı'dan mesaj gelmiyor, biz Tanrı'ya mesaj gönderiyoruz"

ilyas KAYA

Andromeda

" Tanrı, iradesini hakim kılmak için yeryüzündeki iyi insanları kullanır, yeryüzündeki kötü insanlar ise kendi iradelerini hakim kılmak için Tanrı'yı kullanırlar." ..." Tanrı'dan mesaj gelmiyor, biz Tanrı'ya mesaj gönderiyoruz"

gevv

Huawei fp. Oranına göre üzmez  bende aynı modeli inceliyorum birde xaomi var

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/112424-117789/honor-7s_xiaomi-redmi-6a/

İkisi arasında kaldım kararsızım

M.Salim GÜLLÜCE

Bide türkiye piyasasına yeni giren üst sınıf bir marka war.
OPPO
ilginizi çekebilir.

fahri-

Ben tam bir sene önce hanıma çekine çekine acaba diye diye xiaomi aldım. Benim telefon konusundaki marka takıntım son buldu.

Andromeda

16 gb dan bize ne kadarı kalır acaba..
android 8 varmış..

gevv

medyalar, ouyunlar için ek kart şart android ve uygulamalar boyut olayına hiç takılmıyor basit uygulamalar bile büyük yer kaplıyor

resim video arşivlemiyorsanız bol uygulama, oyun olmayacaksa 16gb bence yeterli

erkan614

ben geçen hafta Anneme Mate 20 Lite aldım hepsiburdadan Beğendim güzeldi

Andromeda

sadogan

Andromeda

..honor u aldım..
bellek 16 gb..kullanılabilir alan 9.77 gb..

devrecii

Ekranı nasıl pixeller gözle gorünüyor mu , ekran sağa sola çevirince renk değişiyor mu ?

mehmet

Olan olmuştur,
olacak olan da olmuştur.
Olacak bir şey yoktur.
---------------------------------------------
http://www.mehmetbilgi.net.tr

Andromeda

ekranla ilgili bir problem göremedim.. bakalım kurcalıyorum daha..