Haberler:

Forum kuralları güncellendi LÜTFEN  okuyunuz:  https://bit.ly/2IjR3ME

Ana Menü

Buton komutu

Başlatan leonine, 22 Mart 2019, 17:40:54

leonine

Merhaba ccs c de bir butona ayarladıgınız süre içinde ve kaçkere basacagımızı ayarladık ve mesela pin_a0 buton bagladık 10 saniye içinde butona 2 defa basılırsa pin_a1 1 yapsın eger 10 saniye içinde 2 fefa basılmassa hiç basılmamiş gibi davransın yani 1 defa basıldı 10 saniye içinde bir daha basılmadı 1 defa basıldığını görmesin hiç basılmamiş gibi başa dönsün teşekkürler

ziyaretci

Sanki buradaki kullanıcılar çalışanlarınızmış gibi hitap ettiğiniz sürece pek cevap geleceğini düşünmüyorum...
;)

M.Salim GÜLLÜCE

Alıntı yapılan: leonine - 22 Mart 2019, 17:40:54Merhaba ccs c de bir butona ayarladıgınız süre içinde ve kaçkere basacagımızı ayarladık ve mesela pin_a0 buton bagladık 10 saniye içinde butona 2 defa basılırsa pin_a1 1 yapsın eger 10 saniye içinde 2 fefa basılmassa hiç basılmamiş gibi davransın yani 1 defa basıldı 10 saniye içinde bir daha basılmadı 1 defa basıldığını görmesin hiç basılmamiş gibi başa dönsün teşekkürler
Bir bayraktanımla.
İlk butona basılınca bayrağı kaldır. Saymaya başla.
İstediğin sürede 2. basılmamışsa bayrağı indir.

Alıntı yapılan: erkantr67 - 13 Nisan 2019, 11:43:02Sanki buradaki kullanıcılar çalışanlarınızmış gibi hitap ettiğiniz sürece pek cevap geleceğini düşünmüyorum...
;)
Şanslısın ki benim eşref saatimdesin. Abinin dediklerine kulak wer.. ;)