Et Parçama Makinesi

Başlatan rayman, 08 Nisan 2019, 20:40:54

rayman

Alıntı yapılan: Mehmet Salim GÜLLÜCE - 10 Nisan 2019, 11:43:18Madem benden açıldı eksikleri doldurayım..
Ben son çalıştığım firmadan ayrılmışım..
Ancak Patronuyla arkadaş olduğumuzdan halen sıkıntılarımızı paylaşırız. Az da olsa görüşürüz.
Eski çalıştığım alan olması hasebiyle benim telefonuma erişince firmaya bağlamak istedim. Adresi tarif ettim.
Patronlada görüşüp durumu anlattım. Başka firmada çalıştırmak üzere lazım olan elemanı temin ettiklerini belirtince CEM KARDEŞİM e durumu belirttim..
Lakin ne yazıkki yazısında anlattığı gibi husumetim olduğunu düşünüp bana garip mesajlar yazınca olay koptu..
Mesajlar halen mevcutsa yeniden kendisinede gönderebilirim. Ama benim hayatta husumetim hiç kimseyle olmadı ve kinde tutmadım.
Bu forumdada Rayman nikiyle tanıyamadım kendisini...
Lakin sizlerde şahit olduğunuz şekilde gelişen olaylardan sonra özelden bana kendini yeniden tanıttı...
Halende husumetim ve cephe almışlığım yok.

Ama istemsizce kendisini hedef almadan yorum yaptığım alanda bana yaptırım yapmaya kalkınca....
Sadece gülmem gerekir sanırım. Ama koptu..
Aslında Biraz şanssız bir arkadaşımız sanırım. Keşke daha makul olabilseydi.
Bu forumdaki hiç bir arkadaş başkalarını aşağılamak için burada değil.
ilk okul talebeside olsa uzman Akademisyende olsa bilgi ve tecrübeleri seviyesince yardımcı olmaya çalışırlar. Kaba tabirle kimse "SİDİK YARIŞI" yapma niyetinde değildir.

Bundan böyle ondan alıntı yapıp yorum yapmayacağım. Bu da kendisini hedefleyerek yazdığım son mesajdır.
Ama Konuyu kendisi açmış olsa bile başka birine yada ortaya yaptığım yorumlarıda kesinlikle esirgemeyeceğim.
Kişiselliştirmiyim dedim kişiselleşti...
Üzgünüm... Forum halkından özürlerimi kabul diliyorum :-X  :-X  :du:  :'(
Ama ben uyardım.. Ve yazmaman gerektiğini söyledim.Üç beş yerde böyle olunca durumu izah etmek zorunda kaldım. Ayrıca işten çıktın , patron küstü felan anlamam. Telefonu açtığımda telefonda çıkan sizdiniz.. Bir şirket sizi telefonda tutup , oraya işçi alacak kişiye sizi bırakıyorsa yetki sizindir demekki bunu biliirm.. Mesele hal olduysa '' sırf insanların ergen muhabbeti yada bu muhabbet neden sürükleniyor diye düşünmesi abes kaçıyordu ....