STM32F0 ile ilgili HAL kodlarıyla CANBus uygulaması

Başlatan Bünyamin Tamar, 16 Nisan 2019, 13:03:28

Bünyamin Tamar

LOOPBACK modunda RX interrupt'ını çalıştırmayı başardım. Her iki modül de kendi için LOOPBACK modunda çalışabiliyor.

Bünyamin Tamar

Biri yok mu bunlara bi şey diyecek? Bilen, yardım etmek isteyen? Devamlı araştırıyorum. Fakat bir şey yapamadım.
Bu zamana kadar yaptıklarımı da bu videoya göre yaptım. Adam iki farklı kart kullanmış. Benim tek farkım aynı karttaki iki farklı CAN modülünü kullanmak. Videoyu hazırlayan adama bile soru sordum. Herkes kapı duvar.

magnetron

ingilizcen varsa 

ST nin kendi forumu var oraya sorabilirsin

e-zeki

Alıntı yapılan: BT - 24 Nisan 2019, 16:30:36Biri yok mu bunlara bi şey diyecek? Bilen, yardım etmek isteyen? Devamlı araştırıyorum. Fakat bir şey yapamadım.
Bu zamana kadar yaptıklarımı da bu videoya göre yaptım. Adam iki farklı kart kullanmış. Benim tek farkım aynı karttaki iki farklı CAN modülünü kullanmak. Videoyu hazırlayan adama bile soru sordum. Herkes kapı duvar.

Hocam daha önce de söyledim. CAN2 modülü CAN1 modülü üzerinden clock ve SRAM erişimi sağlıyor. yani modüllerin birlikte çalışma şansı yok. sizin her halükarda 2 boarda ihtiyacınız var.

Bünyamin Tamar

Alıntı yapılan: e-zeki - 25 Nisan 2019, 08:05:16Hocam daha önce de söyledim. CAN2 modülü CAN1 modülü üzerinden clock ve SRAM erişimi sağlıyor. yani modüllerin birlikte çalışma şansı yok. sizin her halükarda 2 boarda ihtiyacınız var.
Başka çaremin olmadığını anladım. Öyle yapacağım artık. :(  Cevaplar için herkese teşekkürler. ::ok