Çözülemeyen bir elektrik arizası

Başlatan agora_meyhanesi42, 03 Temmuz 2019, 23:03:25

agora_meyhanesi42

Alıntı yapılan: JOKERAS - 05 Temmuz 2019, 14:14:59Yapınızı basit bir şematik olarak çizermisiniz?
pano basit bir motorlara sağ sol yön değiştirme panosudur. Ama birazdan elle bir cizim yapar atarım

Burada  https://ibb.co/mhYdZnS
Yüksel Türk ! Senin için yükselmenin hududu yoktur...

run

Alıntı yapılan: agora_meyhanesi42 - 05 Temmuz 2019, 19:04:09Sigorta gündüz 11 de de atabiliyor. Gece 2 de de. Ben yaninda ölçüm yaparken yada kontrol yaparken kac saat uğraşırsam uğraşayım hic bir problem yok. Ne zaman ki yemege gitsem yada ayrılsam dönüşte hersey bitmiş oluyor. Illa ki bir şeyi gözden kaçırıyorum ama bilemedim. Gevşek olabileceğini düşündüğüm her yeri tekrar sıktım

Benzer bir problemi bir müşterimde yaşamıştı
Plc leri sürekli bozuluyordu

en sonunda güvenlik kameralarını izlediler, psikolojisi bozuk bir eleman çalışan plc lerin sağına soluna tornavida sokarak bozduğu anlaşıldı, sonuçta işten çıkardılar problem çözüldü.

Siz gittikten sonra sorun çıkıyorsa başka bir sorun/müdahale olabilir.
özgürlük için teknoloji

agora_meyhanesi42

Alıntı yapılan: run - 05 Temmuz 2019, 20:52:44Benzer bir problemi bir müşterimde yaşamıştı
Plc leri sürekli bozuluyordu

en sonunda güvenlik kameralarını izlediler, psikolojisi bozuk bir eleman çalışan plc lerin sağına soluna tornavida sokarak bozduğu anlaşıldı, sonuçta işten çıkardılar problem çözüldü.

Siz gittikten sonra sorun çıkıyorsa başka bir sorun/müdahale olabilir.

Haklısınız olabilir bende düşünmeye başladım o ihtimali
Yüksel Türk ! Senin için yükselmenin hududu yoktur...