Stm32 Android Oscilloscope (DIY)

Başlatan devrecii, 20 Temmuz 2019, 20:29:07

devrecii

Hiç androidde çalışmam olmadığı için yaptım , iş görür ,  kodları ve apk dosyası içinde.

https://www.dosya.tc/server21/3nej52/stm32-Android-Oscilloscope.rar.html

ahmet35

Tebrikler hocam. Çok iyi bir çalışma.

rree

Güzel çalışma. Winrar arşiv yok diyor dosyayı kontrol eder misiniz.

devrecii

Teşekkürler.

@rree  Herhalde kullandığın Winrar versiyonu eski , winrar sitesinden yenisini yüklersen sorun kalmaz.

devrecii

Arkadaşlar bu android uygulamarından (admob) çok güzel paralar kazananlar var niye bizde bişeyler yapıp üç beş kuruş kazanmıyoruz ki , malzeme paramız çıkar çerez paramız çıkar , bu konuda olumlu olumsuz tecrübe edinmiş arkadaşlar varsa yazarsa çok sevinirim.

İcnisozlukte adamın birisi kazandığı parayı yayınlamış , gerçi böyle paralarda gözümüz yok ama görünce bi  acayip oldum

Kalbi olanlar , durlan zaten canımız sıkkın diyenle linki tıklamasın

M.Salim GÜLLÜCE

10 15 yıl önvcesinden yapılanı aktarabilirim.
Bir watandaş sadece namaz wakitlerini belirten programla ayda 200$ Iphone için yaptığı programdan kazandığını söylemişti. AppStore a 1 TL gibi bir fiyatla satışa koymuştu sanırım.

Benzer pazarlanabilecek fikirler gerekiyor.

esensoy

Tebrikler,
Yani bakınca stm32 tarafı, android haberleştirme veriyi alma falan aklım kesiyor da,
Böyle güzel arayüz nasıl yapıyorsunuz, helal olsun,
En tehlikeli an "zafer" anıdır.

devrecii

@esensoy bunun sırrı şu, hiç kafaya takmadan kabaca çiziyorsun , daha sonra her el vurduğunda biraz daha güzelleşyor.
ilk yapdığında  çok güzel olsun dersen olmuyor, buna piskolojide mükemmeliyetçilik derler, hayatın sırrı gibi,
 mükemmeliyetçi olanlar hep kaybeder.

@Mehmet Salim GÜLLÜCE  bir oyun yapımcılığı ile forum vardı hiçkimse o zamanlar androide dönüp bakmıyordu 2010-11 yılları , bi genç siteye geldi yaptığı oyundan kazaındığı parayı ifşa etti 400-500tl aylık kazanmış sadece reklamdan satış yok, yaptığı şey ise , bir top var yukarıdaki kareleri vuruyor çarpıp geri geliyor alttan vuruyorsun klasik ,googledan adama uyarı cezası vermişlerdi kazanç ifşa etmek yasak diye.

Ben bundan sonra ne programı yaparsam yapayım androide yapacağım ve reklamlı olarak android markete yükleyeceğim , ayda 100lira gelse az mı oturduğun yerde para.

yukarıda verdiğim linke kimse tıklamadı heralde buradan bakabilirsiniz adamın aylık kazancına

power20

@iboibo,
Ben kullanmaya karar verdiğm programın internet erişimini veri kullanımını engelliyorum. 1 bayt bile veri transferi olmuyor.
Hatta abonelik satın aldığım  bir programı deneme süresi bitmeden iptal ettim. Sonra engelledim.kartımdan tahsilat yapılmadı. programı da 1 senedir kullanıyorum

devrecii

Herkes sizin gibi mi  :D Ben de öyleyim galiba  ;D Resim sahtemidir ?.

Ben şu youtube anlamıyorum , adbolacker tek bir reklam bile göstermiyor önceden video arasında reklam çıkardı onu da engellemişler

Peki bu youtuber denen iğrenç insanlara nerden para veriyor bu youtube.

Bu durumda reklam verenler keriz yerine konuluyor  ;)

power20

Resim gerçektir inanıyorum .

Uzun zamandır ben de yararlı bir program yapıp acele eklemeyi düşünüyorum. Vakti gelmiş sanırım

devrecii

YENI LINK https://www.dosya.tc/server22/di8aki/Devreci-stm32-Android-Oscilloscope.rar.html

Bazı hatalar vardı bunları düzelttim, ilk mesajı editleyemiyorum oradaki dosyayı indirmeyiniz bunu indiriniz.

Aşağıda resimde stm32 cubemx de proje oluşturulduğunda mutlaka resimdeki düzenlemeyi yapmak gerekiyor eğer yapılmazsa
stm32'ye program atıldıktan sonra tekrar program atılmaya çalışıldığında yada iar , keil kullanıldığında "MCU not find" hatası veriyor bundan kurtulmak için jubper ayarı yada resete basılı tutmak gerekiyor, bu durumla karşılaşmıssınızdır. Her stm32 program yaptığınızda mutlaka bu değişikliği yapın sorun kalmıyor, siz biliyormuydunuz , bilmiyorum ama ben yeni öğrendim ;D .