Elektrikli Araçlar Serisi 1. Giriş Videosu

Başlatan elekTRofizikci, 20 Ekim 2019, 19:55:01

elekTRofizikci

Elektrikli Araçlar Serisi 1. Giriş Videosu
Merhaba arkadaşlar. Yeni bir seri video çekmeyi planlıyorum kısmet olursa. Yüksek lisans tez konum olan Sürücü Tasarımı üzerinde yaptığım araştırmalar sonucu elde ettiğim bazı bilgileri sizlerle paylaşmak istedim.
Belki bir elektrikli otomobil inceleyemeyeceğiz ama aynı mantıkla çalışan ve parçalarını daha kolay bulabileceğimiz elektrikli bisikletler üzerinden ilerleyeceğiz.
Bir elektrikli taşıyıcı bu bisiklet, scooter, kamyon, araba vs vs ne olursa olsun hepsinin temel mantığı ve bileşenleri aynıdır. Aksesuarlar ve kullanılan parçaların dayanma gücü, boyutları değişir.
Geleceğin teknolojisi gibi görünen elektrikli taşıtlara ilginiz varsa paylaşılan bilgiler mutlaka işinize yarayacaktır diye düşünüyorum.
Sağlıcakla kalın, takipte kalın.
Not: Yeni yüklenen videolardan haberdar olmak için, sayfadaki alarm işaretini seçili hale getirin. Yoksa bilgi mesajları gelmeyecektir.

https://www.youtube.com/watch?v=5S6EhORaSY4&feature=youtu.be 
"elektrofizikci" adıyla facebook sayfamdan, web sitemden, youtube kanalımdan, twitterden, hotmail adresimden ve Linkedin den takip edebilirsiniz. Elektrik Elektronik ve Makine üzerine fuarlar, söküm videoları, kendin yap ürünleri, teknik denemeler, robot yarışları bu sitede www.elektrofizikci.com