Youtube videolari hakkinda

Başlatan z, 13 Aralık 2019, 05:24:19

z

Bazi konularda video1, video2, video3 seklinde cekimler yapip herbirisini youtube'a yukluyorum.

Ancak 1. videoyu izleyen kisinin vido2 cekimini kendisinin arayip bulmasi gerekiyor.

Bir video bitiminde otomatik olarak bir sonraki acilacak sekilde yapilandirmayi nasil yaparim?
Bana e^st de diyebilirsiniz.   www.cncdesigner.com

mustafa_cmbz

O konu ile ilgili Oynatma listesi yaparak sanırım. Bazen denk geliyor bir youtube kanalı yemek tarifide veriyor atıyorum xxx bir iş içinde bilgi veriyor. Bunu yaparken karişmasın diye oynatma listeleri yapıyorlar tam istediğin bumudur bilmiyorum gerçi

z

Evet sanirim play list deniyor bir video seciyorum, video bitiyor diger videoya geciyor.

Panelde bununla ilgili bir secenek goremedim.

Neyse vidosunu buldum. Fakat videoda yeralan  Add Video cikmiyor bende.

Neyse bu butonu ortaya cikartmak icin settingse girmek gerekiyormus.

z

Tamam ilk acemiligi atlattim.

Plasylist olusturduktan sonra Add video butonu cikmasi icin bos playlisted edit butonlari ve ... butonu var.

... butonuna basip Add butonunu aktif etme secenegini tikliyoruz. Gerisi zaten tahmin edilebiliyor.

https://www.youtube.com/watch?v=KM03JMEdkgw&list=PLen5G1Rfl6keDn3fhizqEDhrgewSicAHz

volkanunal

Alıntı yapılan: z - 13 Aralık 2019, 05:24:19Bazi konularda video1, video2, video3 seklinde cekimler yapip herbirisini youtube'a yukluyorum.

Ancak 1. videoyu izleyen kisinin vido2 cekimini kendisinin arayip bulmasi gerekiyor.

Bir video bitiminde otomatik olarak bir sonraki acilacak sekilde yapilandirmayi nasil yaparim?

Ayrıca video sonlarına bitiş kartı ekleyebilirsiniz. 2. videoyu oraya koyabilirsiniz. Kişi video sonunda ekranda onun thumbnaili üzerine tıklayabilir. Böylece 2.video açılır. Bir diğer yöntemde playlist oluşturmak zaten.
Primum nil nocere